Internetten film indirme.

KnucklesG

Yeni üye
14 Eki 2013
18
0
Bu aralar suç diyorlar ben de korktum yakalanırım iş almayalım (hep suçtu)
teyzemlere gidicem film indirip izleyeyim dedim, normalde hep sinemaya giderim. Gizlenmek için proxy mi kullanayım vpn server diyorlar onu mu kullanayım, teşekkürler. He bir de proxy nasıl yapılır?

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Daha çalışma var dostum ayrıca bugün bir haber okudum eğer doğru ise öyle herkesle tek tek uğraşmayacaklar Ip adresini tespit edip bir progr***** kuracaklarmış ve bu seni takip etmelerine ve korsan indirmeleri yapmana engel olacakmış.Diyorlar bakalım neler olacak ama ben şunu söyleyebilirim böyle bir şey yapsınlar yer yerinden oynar.Benim için nette film izleyemezsem müzik dinleyemezsem oyun indiremezsem internetin ve pc nin hiçbir anlamı yok.Direk çöpe benim gibi düşünende muhtemelen milyonlarca insan var.Bu demek olur ki sadece pc satışından ya harici ürünlerinden kazandıkları mlyarlarca dolarlık ticaretin çökmesi olur bana göre...

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
Bu aralar suç diyorlar ben de korktum yakalanırım iş almayalım (hep suçtu)
teyzemlere gidicem film indirip izleyeyim dedim, normalde hep sinemaya giderim. Gizlenmek için proxy mi kullanayım vpn server diyorlar onu mu kullanayım, teşekkürler. He bir de proxy nasıl yapılır?

Aynı konudan tam 3 kere açtınız. Hatta bir tanesi kaldırıldı. Ama siz hâlâ açmaya devam ediyorsunuz. Sizi uyarıyorum, hiç kaideye almıyorsunuz. Amacınız nedir ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.