internetten nasıl para kazanılır

KorDoN

Üye
19 Ocak 2012
159
0
varmıdır böyle reklama tıklamalı reklam izlemeli anketli yada oyun otnayarak kazanma vs vs yeterki para veren birşey olsun boş bol takılmaktan iyidir para kasmak

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Biraz internette araştırma yaparsan bulursun mutlaka bu dedigimi şuan tam hatırlamıyorum fakat bazı böyle iş veren yerler var ilk başta 30 TL gibi bir miktar yatırarak işe alıyorlar sonra kendi reklamını hazırlıyorsun sitelere koyuyorsun o reklamlara tıklandıkça hesabında birikiyor sonra gidip çekiyorsun.

Alvin0

Üye
6 Tem 2012
126
0
arkadaşlar ben yabancı bir site de yaptım twodolar reklam tıklıyorsun 3 ayda bin dolar oluyor çekiyorsun ama girdim 2 ay devam ettim 800 küsür dolar yaptım bir ara yaz tatilinden dolayı kopukluk oldu ve hesabım kapandı yani çokda sağlam işler deil bunlar ben 2 ay uğraştım bi çırpıda gitti ...

(ve burdan para alan arkadaşlarım var referanslı alım var siteye site sağlam)

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
arkadaşlar ben yabancı bir site de yaptım twodolar reklam tıklıyorsun 3 ayda bin dolar oluyor çekiyorsun ama girdim 2 ay devam ettim 800 küsür dolar yaptım bir ara yaz tatilinden dolayı kopukluk oldu ve hesabım kapandı yani çokda sağlam işler deil bunlar ben 2 ay uğraştım bi çırpıda gitti ...

(ve burdan para alan arkadaşlarım var referanslı alım var siteye site sağlam)

hangi site :D 3 ayda 1000 dolar iyimiş ben her 100 dolar olduğunda paypalıma çekerim site sağlam değilse.sen hangi site onu söyle bir :D

Alvin0

Üye
6 Tem 2012
126
0
kardeşim 1000 dolar olmadan çekim yok yani 3 ay garanti tıklayacaksın :)

site sağlam 1000 dolar alan arkadaşlarımız oldu ama bizim saflığımıza geldi diyelim ara vermeden yapmak gerekiyor site sanırım twodolar.com olmadı google yaz twodolar diye çıkar zaten yabancı bir site

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
kardeşim 1000 dolar olmadan çekim yok yani 3 ay garanti tıklayacaksın :)

site sağlam 1000 dolar alan arkadaşlarımız oldu ama bizim saflığımıza geldi diyelim ara vermeden yapmak gerekiyor site sanırım twodolar.com olmadı google yaz twodolar diye çıkar zaten yabancı bir site

saol kardeş buldum siteyi ama tıkladım reklam çıktı 9 1 e tıkladı fln kenarda 10.00 $ oldu diyor fakat paypala aktaramıyorum :( illaki 1.000 $ mı olması lazım :( ama iyi taraftan bakarsak 10 $ ım oldu :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.