Internetten Para Kazanmak Grantili Adim Adim Anlatim Lahmertkizz Farkiyla

lahmerTqizz

Katılımcı Üye
16 Eki 2012
254
0
C:\Program Files (x86)
EWET ARKADASLAR BUGUN SIZLERE INTERNETTEN NASIL PARA KAZANACAGIMIZI ANLATACAGIM.
BIR SIRALAMA YAPMAK GEREKIRSE PARA KAZANMA YONTEMLERI
1.PTC SITELERI BUNLAR;

A.NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services
B.Get Paid to Click, Take Surveys, Complete Tasks, Watch Videos at ClixSense
C.Incentria - What makes us different?
VB SITELERDIR.BUNLARDA CALISMA SISTEMI REKLAMLARA TIKLAYARAK PARA KAZANDIRMADIR.
YANI BIR REKLAM SITESINI ACIYORSUNUZ 20 SANIYE BEKLIYORSUNUZ.VE 0.001KAZANIYORSUNUZ.YANI YAKLASIK 6 AY SONRA 1 $ KAZANIYORSUN.
mm8q2.jpg

YANI KISACA SIZE SOYLIYECEGIM BOSUBOSUNA HIC PTC SITELERINE UGRAMAYIN.
SIZ BIR $ KAZANDIGINIZDA ONLAR KIMBILIR NE KADAR KAZANACAKLARDIR.
2.LINK KISALTARAK PARA KAZANMAK
A.http://WWW.ADF.LY
B.Linkbucks.com - Make money when people leave your website!
C.AdFoc.us | Shrink, Share, and Earn!
VB SITELERDIR.CALISMA MANTIGI BIR LINK OLUSTURUSUNUZ.VE BU LINKI BU SITELERDE KISALTIRSINIZ.ADF.LY/DENEME123 BENZERI BIR LINK OLUR.BU LINKE TIKLAYIP 5 6 SANIYE BEKLEYEN VE SONRADA REKLAMI GEC DIYEN KISIDEN YAKLASIK 0.001 $ KAZANIRSINIZ.
BUNLAR ULKELERE GORE DEGISIR ASAGIDAKI RESIMDEKI GIBI! AMA FARK FAZLA DEGISMEZ.
mm975.jpg

PEKI BUNLARIN HEPSINI YAPTINIZ IYI PARA KAZANABILIRMISINIZ DIYE SORACAK OLURSANIZ SIZE SOYLIYECEGIM HIC BULASMAYIN.BEN BU SITELERI YAKLASIK 6 AYDIR KULLANIYORUM.VEDE AKTIF KULLANIYORUM
AMA SONUC ASAGIDA!
mm9c9.jpg

mm9cf.jpg

BIZLER BU TIP SITELERDE O KADAR CABA HARCIYARAK LINKLERI ORDA PAYLASARAK KISACA BUTUN CILEYI BIZ CEKEREK KAZANACAGIMIZ UCRETIN ON KATINI SITE YONETICILERI HIC BIR SEY YAPMAYARAK KAZANACAKLAR.
YAPTIGIM KISA BIR ARASTIRMAYA GORE BUTIP SITELER CIN KAYNAKLI SITELERDIR.INTERNETTE YENI KULLANILAN BITCOIN ADI VERILEN PARAYA DONUSUYOR.SIZIN PC NIZIN ISLEM GUCUYLE URETILIYOR.
KISACA DIYECEGIM ADAMLARIN EKMEKLERINE YAG SURMEYELIM.CUNKU HIC BIR FAYDAMIZ YOK.
ANLATIM TAMAMEN BANA AITTIR.
HEPINIZE TESSEKKURLER

enes0001e

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
456
0
Bencede ugraşmayın site kurun reklam alın veya da wordpress smf temaları satın filan veya program kodlayın

qoqoqtay

Uzman üye
27 Ağu 2011
1,678
0
malatya
Dsd:a:SD Dostum Güldürdün Beni İnsanları Soğutursan Az Bişey İnançlarıda Gider Ben Günlük 30-40-50 TL Çıkartıyorum Sadece LinkTL'den Gelen Parayı İddaa Oynayarak 3-4 Katına Çıkartıyorum Bu Şekilde 20 Bin TL'lik Bir Sistem Dizdim Hedefim Araba Almak Sadece Link TL'den Gelen Parayla Bu Hale Geldim Ben Para Kazanmanın Yolu Çok İddaa'dan da Anlarım İyi Katlıyorum PArayı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.