İnternetten para kazanmanın kolay yolu nedir?

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,019
544
Kemalizm
Merhabalar, ailem tarafından çalışmak için sürekli baskılanıyorum.
Aileme internetten para kazanmanın mümkün olduğunu anlattım tabii hâliyle inanmadılar... 😅
Ben de biraz araştırma yaptım ve bir instagram sayfası açmayı ve bu sayfada replika ayakkabı satışına başlamayı düşündüm.
Bu kararımı destekliyor musunuz? Desteklemiyorsanız öneriniz nedir?

Teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,175
923
Photoshop 🔥
Merhabalar, 18 yaşına bastığım gerekçesi ile ailem tarafından çalışmak için sürekli baskılanıyorum.
Aileme internetten para kazanmanın mümkün olduğunu anlattım tabii hâliyle inanmadılar... 😅
Ben de biraz araştırma yaptım ve bir instagram sayfası açmayı ve bu sayfada replika ayakkabı satışına başlamayı düşündüm.

E-Ticaret yapmanız gerçekten güzel olur.

Ama instagram hesabınızı geliştirmek için iyi ve güzel içerikler hazırlamanız dikkat çekmeniz gerekmektedir.

Öne çıkarılanlar kısmı düzenli olmalı vb.

Reklam vermek için bütçeniz olması gerekmekte reklam vermelisiniz.

Ama kısacası ben sizi destekliyorum başarılı bir etkinlik olabilir.

Merhabalar, 18 yaşına bastığım gerekçesi ile ailem tarafından çalışmak için sürekli baskılanıyorum.

Güvenilirlik açısından diğer sosyal medya platformlarında da hesap açarsanız güzel olur.

Her platformda değilde instagram ve facebook ta reklam vermelisiniz.

En başta yüksek reklamla girmeyin 200 fln en fazla deneyin 2 3 reklam verin eğer satış yada etkileşim olursa reklam vermeye devam edin etkileşim yada satış olmazsa hesabınızı inceleyin etkileşim olması güzel olur illa satış yapamadım olmuyor demeyin.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,019
544
Kemalizm
E-Ticaret yapmanız gerçekten güzel olur.

Ama instagram hesabınızı geliştirmek için iyi ve güzel içerikler hazırlamanız dikkat çekmeniz gerekmektedir.

Öne çıkarılanlar kısmı düzenli olmalı vb.

Reklam vermek için bütçeniz olması gerekmekte reklam vermelisiniz.

Ama kısacası ben sizi destekliyorum başarılı bir etkinlik olabilir.
5-10 bin TL arası bir para ile başlayacağım. Reklam işi sıkıntı olmaz gibi, onu hallederim. Hesap düzenlemesi için profesyonel yardıma ihtiyacım olabilir.

Replika ayakkabı satışı için az sermaye gerekiyor tedarikçi bulmak gerekiyor. R10 gibi Vmaracı gibi webmaster sitelerinde ilan açıp web site kurabilirsin tasarlayabilirsin.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,019
544
Kemalizm
Güvenilirlik açısından diğer sosyal medya platformlarında da hesap açarsanız güzel olur.

Her platformda değilde instagram ve facebook ta reklam vermelisiniz.

En başta yüksek reklamla girmeyin 200 fln en fazla deneyin 2 3 reklam verin eğer satış yada etkileşim olursa reklam vermeye devam edin etkileşim yada satış olmazsa hesabınızı inceleyin etkileşim olması güzel olur illa satış yapamadım olmuyor demeyin.
Teşekkürler, bu tavsiyeni not aldım.

Replika ayakkabı satışı için az sermaye gerekiyor tedarikçi bulmak gerekiyor. R10 gibi Vmaracı gibi webmaster sitelerinde ilan açıp web site kurabilirsin tasarlayabilirsin.
Dolap, Letgo, İnstagram, Facebook yeterli olur diye düşünüyorum.

gostking

Katılımcı Üye
29 Nis 2020
364
689
Vatan

Sayın hocam çok güzel bi karar almışsınız
Ve bu husuta dikkat edilmesi gerekenler var mesela guvenilir ve saglam ayakkabı üreten bi tedarikçi secmeniz lazım her ne kadar replika olsada sattıgınız ürünler ne kadar kaliteli olursa o kadar talep artar ve eğer daha çok kişiye erismek istiyorsanız reklamlari asirıya kacmadan almak sizin ve takipçileriniz adina guzel olur hem sayfayı büyütür sayfadan hem reklam alıp reklamlardan vede sattığınız ürünlerden gelen paralarla birlikte size 3 yerden para akışı olmuş olur bu sayede işinizi dahada büyütebilirsiniz.
Gayet güzel bi fikir hocam eğer yardımımız lazım olursa biz her daim burdayız.

Arenklord

Uzman üye
9 Mar 2023
1,294
666
Orta doğu
b

bug bounty yapsana akın

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,019
544
Kemalizm
Sayın hocam çok güzel bi karar almışsınız
Ve bu husuta dikkat edilmesi gerekenler var mesela guvenilir ve saglam ayakkabı üreten bi tedarikçi secmeniz lazım her ne kadar replika olsada sattıgınız ürünler ne kadar kaliteli olursa o kadar talep artar ve eğer daha çok kişiye erismek istiyorsanız reklamlari asirıya kacmadan almak sizin ve takipçileriniz adina guzel olur hem sayfayı büyütür sayfadan hem reklam alıp reklamlardan vede sattığınız ürünlerden gelen paralarla birlikte size 3 yerden para akışı olmuş olur bu sayede işinizi dahada büyütebilirsiniz.
Gayet güzel bi fikir hocam eğer yardımımız lazım olursa biz her daim burdayız.
Öncelikle düşüncen için teşekkür ederim. Reklama özen göstereceğim evet fakat henüz bir tedarikçi bulamadım... İnstagram sayfalarına yazacağım bakalım.

b

bug bounty yapsana akın
Üşenirim gibime geliyor ya.

Nemesa

Katılımcı Üye
15 Şub 2023
285
133
System32.exe/nemesaxploit

Para kazanmanın kolay bir yolu yoktur bütün yollar zordur sakın ama ha bu aralar insta vb platformlarda çok gördüğünüz adamlardan kurs almayın yt de herşey var onun yerine o parayı sermayeye yatırın

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
101

kolay yolu yoktur dostum gayrimeşruda bile kolay değil ve insta açarak sadece tr yoğunlaşmaktansa shopify vb. yerlerde site açıp ordan dropshipping yapman daha iyi olur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.