İp adresi Konum

ahmet741

Katılımcı Üye
17 Nis 2014
600
0
Ankara
Facebookum bilinmediğim kişiler tarafından ele geçirlmiş facebook arşivini indirerek ip adreslerini buldum bir telefon bunu konumunu tespit etme olasılığım varmı yada tel numarasnını

agola

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
713
0
tam olarak bulabilir misin bilmitoum ama internete yaz ip adresinden konum bulma diye oraya ip adresini yaz saana şehir gösteriyor bildiğim kadarıyla, bide ben bi ayar yapmıştım facebookuma girenlerin ip adresleri ve şehirleri bana mail olarak geliyordu ama şuan nasıl yaptığımı hatırlamıyorum

phantomhack

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
676
0
IP Numarasndan Adres Bulma - Ev Adresim Nerede? Harita Yardm ile Adres Tespiti Yapn
Buradan bakabilirsin kardeşim ama yinede kesin sonuç olmaz çünkü herhangi bir ip değiştirme programıyla değiştirebilirler.
Mesela ben Konya'dayım ama
a0AnY5.png

Program sayesinde buradayım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.