ıp bulma öğrenmek istiyorum:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

temmmmm

Yeni üye
31 Mar 2009
47
0
ya arkadaşlar sitedeki neredeyse bütün yolları denedim ama olmadı. ne yaptımsa ya bir sorun çıktı ya eksik bir seyle oldu. lütfen şu kardeşinize msn den ıp bulma yı öğretin ama kesin olsun(lütfen netstat -an falan demeyin. onları denemekten kafam şişti)

fuat08

Yeni üye
13 Nis 2009
1
0
benım knight hesabımıda bı hacker hackledı ip sını buldum fakat adresını bulamadım adresı nasıl bulabılırım acık adres lazım bılenler bana msj atabılırmı yada admınler

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Temmm IP bulmak İçin Msn Scripti oLan IP GET'i bul İndirr.. otomatik olarak çalışacaktır zaten.. ! Fuat 08 sana gelnce dostum forumda öle bi kaç program wardi ben gördüm ama denemedm bi araştr dene derim.. doğruluk payını bende bilmiyorum ;)

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
resimli.,

- İlk OLarak Msn Messenger PLus YüklüyeLim...

- Daha Sonra "İpGet Progrogramını Yüklüyelim
[

97554io5.jpg

Scripts Prefrences a giriyoruz.

727811spy2.JPG

-Scripti Ekledikten Sonra "İp" sini Alıcağınız Kişiye Naber Demeniz Yetecektir.
smile.gif

Sağ Altta Kurbanın İp si görünür.

61814339pt3.jpg

FIRTINAA1

Üye
27 Mar 2008
241
0
-
cdm yani ms-dos u aç msn de karşıdaki (ip i öğrenmek istediğin kişiye 1 dosya yolla) dosya yollanırken sen ms-dos a netstat -n yaz ordanki iplerden E... yazan karşıdakinin ip i dir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.