IP Değıştırme Ve Saklama Programı Önerın

Son Kral

Yeni üye
17 Nis 2014
49
0
Karanlıklar
IP Değıştırme Ve Saklama Programı Önerın Arkadaşlar Sağlam Bırşey Olsun Malum Israılın Gazzeye Yaptığı Zülümlerden Sonra Bır Kac Internet Sıtesını Bom Edeyım Dedım Şımdıden Teşekkürler

Black Mamba

Kıdemli Üye
22 Eyl 2012
2,056
0
İstanbul
ip gizlemekle ugrasmayın çünkü telekom kendi adınıza olan bi modemden hack
yaptıgınızda sizi her türlü bulacaktır ama Türkiyede bu işlere onem vermiyolar Bu yüzden rahat olun
ancak port tarayıcı acık tarayıcı ve nuke aracları ile ilgili programlar kullanabilrisinz...

cybertim

Üye
12 Tem 2014
228
0
33
olursa
ip gizlemekle ugrasmayın çünkü telekom kendi adınıza olan bi modemden hack
yaptıgınızda sizi her türlü bulacaktır ama Türkiyede bu işlere onem vermiyolar Bu yüzden rahat olun
ancak port tarayıcı acık tarayıcı ve nuke aracları ile ilgili programlar kullanabilrisinz...

arkadaşın dediği doğru sen takma kafaya boşver. yap hackini bişey olmaz :D

Vector b

Yeni üye
20 Tem 2014
18
0
27
Dostum %100 izimi kaybettireyim diyorsan ilk önce ultrasurf indir onu aç onun modemde kullandığı port normalde 127.0.0.1:9666 olması lazım sonra tor browser indir tor broserin ayarlında proxy'i aç bunu yaz 127.0.0.1:9666 öyle başlat toru sıkıntı olmaz o zaman

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.