İp Gizleme Programı

Thor06

Uzman üye
11 Eki 2013
1,190
0
Ttnet'ten nefret ediyorum ya. Programdan baska bi sekilde yapamazmiyim bu ip gizleme işlemini

Yawrum evladım vpn dedim ya bu işin şahı vpn dir vpn sistemi sen parayla ip numarası satın alırsın aylık 10 dolar felan internettini kullanırken o ip numarasıyla kullanırsın girdiği sitelerde felan hep o firmanın ip numarası gözükür eğer alaçağın firma log tutmuyorsa korkacak bişeyyok. Bulmaları cok zor seni polis saldırı yaptıgın yerden ip tespiti yapıcak aldıgın firma gözükecek gidecekler ip numaranın loglarını isteyecek ondan sonrası firmaya kalmıs log tutyorsa verir log tutmuyor sıkıntıyok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.