İp HK.

qReeYz

Üye
17 Kas 2009
146
0
33
YESIL KAFALILARIN GEZEGENINDEN
merhaba arkadaşlar

benim bir arkadaşım var ip ini ver dedi merak ettim ne yapabilir diye ip imi verdim fakat adam yani arkadaşım :RpS_lol: birşey yaptı ne yaptıysa o anında internetim kesildi ? nasıl yapıyo acaba banada öğretecek varmı ip ile interneti kesme falan ? cmd den ping atma falan demeyin hiç bir işe yaramıyor yardımlarınız bekliyorum teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
Program değil kardeş . Ama yine cmd den birtakım kodlar yazılıyo da modem için olanını bilmiyorum ama mesela cmd açıp 'shutdown -r' yazıp sonuna da hedef pc nin ipsini koyup entera basınca hedef pcye res atılıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.