ip ile neler yapilabilir yardim ?

qReeYz

Üye
17 Kas 2009
146
0
33
YESIL KAFALILARIN GEZEGENINDEN
öncelikle merhaba arkadaşlar ben ip numarası ile neler yapabilirim lütfen cmd ile ping at demeyin ip ile internet kesme ip ile pc ye sızma ip ile başka birşeyler işte onları nasıl yaparım yardım edecek büyük hacker dostlarımı buraya davet ediyorum ve up diyorum :RpS_wink: :RpS_flapper:

sitting

Katılımcı Üye
27 Tem 2007
377
1
Arkadaş fazla heyecanlı bo konuda.

Öncelikle sakin ol hacker olmak programı önüne alıp ip yazıp bilgisayara sızmakla olmaz.

Öyle armut piş ağızıma düş yoktur.

Hacker olmak istiyorsan kodlamayı bilmen bu şekilde sızman gerekli kendi yolunu bulup geliştirmen gerekli.

Yoksa senin gibi herkez gelse programı alıp gitse ortalık hackerden geçilmez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.