Ip ile neT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jholer

Üye
10 Ağu 2012
58
1
arkadaşlar Ben ip ile neti nasıl kesebilirim kurbanın ıpyi yazıp neti kesicem ama yaparken ıp gizlemek vb lazımmı güvenlik açısından ?

jholer

Üye
10 Ağu 2012
58
1
kardeşim bi kız ya Team speak 3 de herkezle dalga geçiyor züppenin teki ve intikam alıcam ıpsini alıcam ondan netini kesicem maksat korkutma

DarkDesert

Kıdemli Üye
17 Eki 2011
2,043
1
TurkHackTeam
kardesım ıp sını ogrensen dahı senın modemınden baglanmıyorsa ınternete veya uzakta bırıyse kesememssin onun pc baglan teamden driver ını sil ;) yada trojen at baska caren yok

DarkNesSsSs

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,261
0
Kıbrıs
Sana 2 Çift Lafım Var Burası Ciddi Bir Forum Burda İleri Geri Şakalar Yapma Yasak Ta Zaten Bıraz Dıkkat Edersen Daha İyi Olur

İ
Y
İ

F
O
R
U
M
L
A
R
[/CENTER]
şakamı sen bunu şakamı sandın :)
ben bunu gerçekten yaptım tamm 1-2 saat sonra durum anlaşıldı ama en azından 1-2 saat rahat takıldım arkadaşla ortak çar oynuyorduk(metin2) bugün çara ben gircem dedi benimde tam en uygun zamanımdı ev boştu sıkılıyordum baktım olmuyor gittim elektriklerini kapattım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.