IP sini bildiğim pc ye nasıl saldıra bilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezici1608

Üye
15 Nis 2012
73
0
Bursa
IP sini bildiğim pc ye nasıl saldıra bilirim kod veya programla nasıl
net tool var ama hiç bişey yapamıyorum ondan formdada anlatıyo ne yapmam lazım ama bende olmuyor yapamıyorum videolu bildini kullandığınız varsa

yardımcı olurmusunuz lütfen:(

T-RojeN

Katılımcı Üye
19 Haz 2008
355
0
ipsini bildiğin bilgisayara saldırabilmen için o dinamic ip bilgisayarın ipsine yönlendirilmiş bir port dahilinde saldırıya açık hale gelir.Hedef makina üzerinde açık port tarayan programlar var kurcala istersen biraz

gewer30

Yeni üye
20 Nis 2012
14
0
ya pc cüktürme iyi birşey değil sevgili kardeşim biri gelse senin pcni cüktürse deli olurusun biliyorum ondan boşver yazıktır ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.