İP [Yardım]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
Arkadaşlar ismini vermek istemediğim web tabanlı bir online oyunu oynamaktayım.Oyunda multi (1'den fazla) hesap kullanmak yasak.Ben birden fazla hesap kullanıyorum ve İP mi gizlemek için hangi yöntemleri kullanabilirim.2-3 farklı tarayıcıdan girsem olur mu?
Yada sırayla farklı hesaplara girerken modeme reset atarak girsem.Bana önerebileceğiniz bir yöntem var mı?

IISpYKiilErII

Katılımcı Üye
15 Ağu 2009
559
0
55
farklı pc lerden aynı ağ üzerinden girersen hiç bir sorun olmaz tek pc den girmen icin program lazım mesala benim arkadasımda texas holdem poker de 4 tane hesapla birlikte girebiliryordu

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
Bugün sürekli İP değiştiren bir program denedim.İnternette sorun çıktı ne yaptıysam düzelmedi ve bilgisayara format atmak zorunda kaldım ve birçok önemli dosyalarım gitti.
Böyle güzel İP değiştiren vb. PC ye zarar vermeyen programlar önerebilirseniz sevinirim...

Yorum ve yardımlarınız için teşekkürler...
:yo

xLargeViP

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
780
0
Microsoft
Bugün sürekli İP değiştiren bir program denedim.İnternette sorun çıktı ne yaptıysam düzelmedi ve bilgisayara format atmak zorunda kaldım ve birçok önemli dosyalarım gitti.
Böyle güzel İP değiştiren vb. PC ye zarar vermeyen programlar önerebilirseniz sevinirim...

Yorum ve yardımlarınız için teşekkürler...
:yo

kardes o tür programlar net baglantı ayarlarını bozuyor küçük bi program olsa dahi vistada win7 de o sorun hep var xpde denemedim ama .

web browser içinde oyunuyosan ve ip ni saklayarak bu siteye girmek istiyon sana önerim
XeroBank kısacası xb browser ip ni gizleyerek internette sorf yapabilirsin ip degişiyo ama sürekli degişiyomu ona bakmadım

bide bayabi yawaş işleyişi war o yönden sıkıntı olursana...

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
web browser içinde oyunuyosan ve ip ni saklayarak bu siteye girmek istiyon sana önerim
XeroBank kısacası xb browser ip ni gizleyerek internette sorf yapabilirsin ip degişiyo ama sürekli degişiyomu ona bakmadım

bide bayabi yawaş işleyişi war o yönden sıkıntı olursana...

Sağolasın dostum en tatmin edici yorumdu :)

Önerdiğin programın mı işleyişi yavaş yoksa internet hızının işleyişini mi etkiliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.