ipad icloud şifre sorunu

ßéYaZ

Üye
10 Eyl 2007
164
0
Merhaba Arkadaşlar ben Bir cafede garson olarak çalışıyorum Bundan 1 ay önce bir müşteri geldi yedi içti kredi kartından hesap vermek istedi limiti yetmedi tableti bıraktı ve daha gelmedi ben hesabı cebimden odedim ,kasa açığı çıkmasın diye fakat adam gelmedi , neyse Tableti aldım eve getirdim sarjı yoktu taktım doldu . açtım oda ne etkinleştirmek için şifrenizi giriniz diyor ,

Bana Biri yardım eder mi acaba tabletle öyle kaldım .. orayı nasıl gecerim tablet kulanıcısı değilim iphone ipad, lütfen biri yardım etsin

Bu ipad Şu anda [email protected] kimliğine bağlı .

Bu ipad `ı ayarlamak için kullanılmış olan aple kimliği ile giriş yapın .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.