iPhone 4S iCloud Aktivasyon Sorunu

8 Nis 2013
84
0
28
Bakü
Merhaba arkadaşlar, öncelikle, konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Sorun şu, iPhone 4S cihazım var ve iCloud aktivasyon ekranında kalıyor.iCloud hesabımı unutdum ve evdeki diğer kardeşim telefonu bana aklınca zarar yapmak için sıfırlamış.
Birkaç yol denedim, olmadı.DoulCI serverlerini de denedim, ama hata verdi.

Sorunu nasıl hallede bilirim? Ücretsiz olmasa da olur, ama sorunu halletmek için yol gerek.
Teşekkürler şimdiden...

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Şifreyi bilmiyorsanız tek yolu cihazın size ait olduğunu ispat edebilirseniz yetkili apple servislerinden birisine ***ürürseniz apple yetkilileri ile görüşülüp uydu üzerinden bu kilit kaldırılıyor diye biliyorum. Başka yolunuz yok. Yedek parça olabilir ancak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.