iphone 5 siyah noktalar

HackerJobo

Uzman üye
24 Tem 2012
1,495
0
İstanbul
Cihazı aldıktan 1 hafta sonra kendi kendine ekranın sol tarafında küçük küçük siyah noktalar belirmeye başladı cihazın garantisi yok iligli kişiler yorum yazsın

vgrVE6.jpg

Son düzenleme:

HackerJobo

Uzman üye
24 Tem 2012
1,495
0
İstanbul
Telefoncunun sahte ekran takmayacağı ne malum hocam?
Zaten yüksek ihtimalle de sahte ekran takar. Apple yedek parça satmıyor diye biliyorum.
Ama Apple Store a verirsen onlar orjinalini takıp parasını alırlar orası ayrı.

ya benim aslında ölü pixel değil ölü pixel ekrandaki uzun lekelerdi siyah olan benimkinde kirpik bile gördüm ben yerinde oynuyodu siyah siyah noktalar ekranın içinden gelen şeyler heralde küçük küçük küçük kıllar bile görüyorum ben ekranda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.