IPhone 5s hala alınır mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wonkaa

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
504
0
Merhaba arkadaşlar

Telefon almayı düşünüyorum
Neden ios diyecek olursanız güvenli yani nebiliyim :D

IPhone 5s almayı düşünüyorum ama boyutu yetmez diye 6 düşünmeye başladım

Max bütçe 2000tl

Ayda 1 kere resim çekerim
Video 3ayda 1
Günde 5 10tane ss alırım
Oyun oynamam
Webte sörf yaparım
YouTubeda bol bol video izlerim

Böyle bir kullanım yaratmak istiyorum
Sizce hangisi almalıyım kasma yaşarmıyım 6da? Malum iPhone 10 çıktı artık 16gb 32gb vs

Son düzenleme:

Putoin

Üye
23 Mar 2018
85
0
Los Angeles
Merhaba arkadaşlar

Telefon almayı düşünüyorum
Neden ios diyecek olursanız güvenli yani nebiliyim :D

IPhone 5s almayı düşünüyorum ama boyutu yetmez diye 6 düşünmeye başladım

Max bütçe 2000tl

Ayda 1 kere resim çekerim
Video 3ayda 1
Günde 5 10tane ss alırım
Oyun oynamam
Webte sörf yaparım
YouTubeda bol bol video izlerim

Böyle bir kullanım yaratmak istiyorum
Sizce hangisi almalıyım kasma yaşarmıyım 6da? Malum iPhone 10 çıktı artık 16gb 32gb vs
2.099 TL ye iphone 6 almanı isterim 5s alınmaz bana kalırsa

MrZsasZ

Katılımcı Üye
17 May 2018
269
0
İstanbul
Samsung s7 edge kullanıyordum çok memnundum kırdım geçici olarak iphone 5s kullanıyorum evet boyutu eski telefonuma göre çok küçük elime 6plus aldığımda bi garip hissediyorum artık ayrıca şarjı çok çabuk bitiyor büyük ihtimalle video izlerekende öyle olacak Huahwi nova 3e almanı tavsiye ediyorum fiyatı heralde 1200 dü fiyat perfonmans ürünü kaliteli.

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Yapacağin işlemlere bakarsak 5s işini görür fakat ilerde daha iyisini istemeye başlamaktansa bence iphone 6 veya 7 al kafan rahat olsun :)

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Size tavsiyem İphone 6 ve üst sürümlerini almanız olacaktır. Çünkü 5s eskidiği için kasmalar yaşanabiliyor artıyen 1-2 yıl sonra update gelmeyebilir.

Phoique 7

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
505
1
Manisa
Iphone düşünüyor iseniz en düşük 6s almanızı öneririm. Ama yukarıdaki yorumda pahalı demişsiniz o yüzden se öneriyorum. 6 ve 5s artık devri bitti. Büyük bir ihtimalle ios 13 bu 2 cihaz göremez se modeli şuanlık sizin için yeterli.

Ryloka

Katılımcı Üye
22 Nis 2015
891
1
Altay
5s i alirsan 1 sene daha kullanirsin en fazla sonra cope donuyo telefon eskidigi icin yuksek bi model alirsan daha iyi olur eger durumum yok ama iyi bir telefon istiyorum dersen xiaomi alabilirsiniz

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Merhaba,
Uzun zamandır iPhone kullanıcısı olarak söylüyorum ki 5S alma. Büyük ihtimalle iOs 12 den sonra 5S güncelleme almayacak.
6 veya gücün yeterse 6S al.
Ha birde 16GB alma. Pişman olursun.
Min. 32GB olsun.
Şimdiden hayırlı olsun.

20 Ağu 2016
163
0
Merhaba,
Uzun zamandır iPhone kullanıcısı olarak söylüyorum ki 5S alma. Büyük ihtimalle iOs 12 den sonra 5S güncelleme almayacak.
6 veya gücün yeterse 6S al.
Ha birde 16GB alma. Pişman olursun.
Min. 32GB olsun.
Şimdiden hayırlı olsun.

16GB iPhone 5 kullanıyorum, 6 seneyi aşkın bir birlikteliğimiz var. iOS 9.3.3'ten sonra güncelleme yapmadım. Cihaz jailbreakli. Taş gibi de çalışıyor. 16 GB olması problem bir nebze ama internet erişim sıkıntınız yok ise medyalarınızı bulutta tutup depolama alanınızda yer açabilirsiniz.

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
bence SE al :) 6s özelliklerinde, 5s görünümünde :) yani 5s gibi küçük, o şık tasarıma sahip, hemde 6s gibi 4K vidyo çekebilirsin, oyunlarda kasmaz, ram ve işlemci 6s ile aynı. fiyatıda 6s den daha ucuz. ios 11.4 güncellmesi geldi en son. tavsiyemdir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.