iphone 5s şifre kırma hk

15 Ağu 2015
73
0
içinde fotoğraf ve videolarım var silinmesini istemiyorum eğer res atarsam ilk aldığım gibi olur yardım edebilecek biri varmı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
:D çok zor bir ihtimal telefoncuya götür ama içinden resimlerini falan alabileceklerini sanmıyorum apple veri koruma konusunda dünyada ilk sırada sayılır geçmiş olsun bu arada ama bunun çaresi olduğunu sanmıyorum

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
iPhone’un kilidini açmak için kaydırın ve ardından Vazgeç düğmesine basın.
Parmağınızı Home tuşuna uzun süre basılı tutun ve Siri devreye girdiği zaman “Saat Kaç” diyerek saati göstermesini sağlayın.
Siri size saati gösterdiği zaman, Saat resminin üzerine tıklayın ve açılan ekranda sağ üst tarafta bulunan + simgesine basarak yeni bir saat eklemeyi deneyin ve adına Apple Uzmanı yazın.
Tabi ki burada size böyle bir saat gösteremeyecek. Sizde Apple Uzmanı yazısına uzun tıklayın ve Paylaş butonu çıktığı zaman Paylaş düğmesine basın. ( Eğer paylaş butonu çıkmıyorsa uzun basmayı ya da iki kez basmayı deneyin. )
Daha sonra paylaş kısmında Mesaj olarak seçeneğini seçin ve göndereceğiniz kişi yerine Apple Uzmanı yazın.
Az önce yazdığınız Apple Uzmanı yazısına tıklayın ve Yeni Kişi Yarat düğmesine basın. Ardından da “Fotoğraf Ekle” diyerek fotoğraflara gidin.
Fotoğraflara giriş yaptıktan sonra Home tuşuna basarsanız ya da Vazgeç düğmesine basarsanız şifreye girmeden iPhone’a erişmiş olacaksınız.

Biz denediğimiz iPhone’larda olumlu sonuçlar aldık. Ancak bazılarından da saat ekleme kısmında Paylaş düğmesi çıkmadı. Henüz niye böyle bir fark olduğunu öğrenemedik ancak, bu yöntemi deneyerek sizde iPhone’un şifresini kırmayı deneyebilirsiniz.

https://www.appleuzmani.net/iphone-kilidini-boyle-kirabilirsiniz/

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,746
7
1,526
Bilgisayara bağlayıp alabilirsiniz. Veya apple dan geri arama planlayabilirsiniz. Sizi arayıp yardımcı olurlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.