iPhone 6s - xioami note 7 mi daha iyi?

maltafilex

Üye
6 Şub 2012
166
1
merhaba THT ailesi size konu açmayalı çok zaman oldu. Cep telefonum iPhone 6s batarya orj yeni değişti. Ekranı çakma yeni değişti kasa 10/7 ve Ses tuşları ortasında bir kırık var. Bunu 900 TL ye arkadaşa satacağım bu fiyata gider mi ve xiaomi note 7 almayı düşünüyorum 2. El sizce note 7 geçsem pişman olur muyum.??

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
95
Gaziantep
Pisman olmazsin bence. Iphone gibi cöp bir telefon kullanmaktansa sistemi iyi bir telefon kullanmak daha iyi. Iphone da sadece guvenlik ve kamera var yazilimsal acidan ozgur degilsin. Android ozgurluktur ve ben ozgurlugu seviyorum seni bilemem :)

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Note 7 almaktansa biraz daha koyup ikinci el Note 8 alabilirsiniz. Şiddetle tavsiye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.