IPhone Ekran Kırıldı Aci :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

king3r

Katılımcı Üye
Selam arkadaşlar geçen gün arkadaşlarla koşuyorduk ıphone cebimdeydi.bir anlık dikkatsizlik sonucu düştüm ve ekran çatladı ama fonksiyonunu yitirmedi sadece ekran kırıldı yani nerde tamir ederler garantiye dahil mi kaç paraya mal olur bir yardım :(

lütfen netten araştır demeyin fazla gerekli bilgi bulamadım elinizden geliyorsa kendiniz araştırıp yardım edin. bu arada 2 yıl garantisi devam etmekte........

görüntü bunun bir benzeri:

kirik_ekran.jpg

DelPhoİ

Kıdemli Üye
14 Nis 2009
4,460
1
BuRsATexAs
garanti kapsamına gireceğini sanmıyorum bu tür olaylarda inceleme oluyor sonuçta kendi hatan.telefon fiyatı 1000 ile 1850 civarı ama ekran nekadar bilemem

surgeon153

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
378
0
ekran garanti kapsamına girmiyo kardeş. ama garantide ücretli tamir şansın var. benim n72 nin ekranı kkırıldı. sıfırı 400 liralık telefon için 60 lira ekran parası istiyolar. iphonea ne kadar ekran parası gelir artık sen düşün:D

sances12

Üye
4 Eki 2009
187
0
Elazığ
ekran kırılması garanti kapsamına girmez kardes ama sana tavsıyemm gıt bır tane cın malı ıphone al dokunmatık ekranlarını degıstır cunku onu alıp garantıde degıstırmeye kalksan sana en az 300e paatlar gecmıs olsun benım u600 ekranını ben 150ye degıstırmıstım

ByVolDemort

Uzman üye
2 Kas 2009
1,043
0
C:\Intel
Bence O Telden Ümidi kes (çakmaysa) Ama Telefoncuya falan ***ür belki başka yeriinde arızalı bir iphone varsa (camı falan salam) onunkini çıkarır seninkine takar..

bu arada Çakma İpHone ler Ne kadar ? Bende Almayı düşünüyorum...

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Çakmasını Bulabileceğini Pek Zannetmiyorum. Bulsanda Başını Ağrıtacaktır. Ama Fiyatlar DÜştü. 50 Kuruş Fazla Ver Orjinal al Kardeşim. EMin Ol Pişman Olmazsın...

23 Ağu 2009
91
0
arkadasım bnım ark ında dun basına geldı camı kırıldı banada olmustu garnatıyı hıc bır sekılde gırmıyo ama 100 tl veya 200tl gıbı bır rakam oluyo ucret ı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.