İphone Programdan bilgileri alma

ManDead

Üye
19 Tem 2015
172
0
Merhaba Dostlarım....

Geçenler şarj cıhazım hakkında sıkınıt belırttım ancak bı çözum bulamadım.Cihazım Iphone 4 32 gb dır. İçinde fotoraflarımın bulunduğu "photolock" adlı programda 400 e yakın resmım var ve hepsı onemlı ben bunları nasıl pc ye aktara bılırım...

Birde whatsappta sureklı yedekleme alıyorum bı dostumdan gelen yaklaşık 400-600 resım var telefonu sıfırlasam bu yedekleme sayesınde tum resımler gerı gelırmı hepsi icloud'da yapıldı

Yardımınızı beklıyorum....

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
internette icloud hesabına bakmayı dene telefon yedeklediyse kendiliğinden o zaman geri gelir dostum bir sıkıntı yaşamazsın ama yedeklemediyse geri alamazsın iphonenin sıfırlama sistemi biraz garip bir şey

ManDead

Üye
19 Tem 2015
172
0
internette icloud hesabına bakmayı dene telefon yedeklediyse kendiliğinden o zaman geri gelir dostum bir sıkıntı yaşamazsın ama yedeklemediyse geri alamazsın iphonenin sıfırlama sistemi biraz garip bir şey

Dostum cıhazım ıos 7 ıcloud sıtesınde fotoraflara gırılmıyor ancak hesabımda 3 gb dolu gözukuyor sizce whatsappta buna geçerlımı

Konnichiwa

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
925
0
Sadece cihazındaki fotoğrafları yedek alacaksan bilgisayara bağla,

Sadece DCIM klasörü gelir bilgisayara atabilirsin,

Özel bi uygulama içinde saklıyorsan biraz zor olabilir,

Bir de iCloud işini riske bırakma derim.

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Merhaba,
Buraya tıkla.

Eğer programı düzgün bir şekilde crackler isen bu programda dosya yöneticisi bulunmakta.
Telefonun her yerine pc den erişim sağlayabilirsin.
Bütün dosyaları gezip her şeyini alabilirsin.
iTunes'in son sürümü bilgisayarında yüklü olması lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.