ıphone5s elektrik kaçırması

doneme

Üye
13 May 2013
107
0
Arkadaslar ıphone 5s kardesimin elinden alırken elektrik kaçırdı. kardesimin eline çarpması tızz diye ses cıkarması garibime gitti telefona zarar vermedi ilkdefa oldu böyle devam ederse sıkıntı çıkarırmı ve telefonu servise vermek istemiyorum degiştirme gibi imkanları varmıdır suan sıkıntı yok ama cihaz ilerleyen zamanlarda bozulup elimde kalırmı sizde böyle sorunlar olduysa konuya cevap yazın

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Bekle hemen verme servise ilk olarak şarj cihazın orjinal mi ? Belki de prizdendir. Eğer farklı bir şekilde tekrar ederse istanbul a Zorlu Center a açılacak bayii yi bekle oraya ***ürdüğünde 0 İphone u alırsın :) Alalı 1 yılı geçmediyse...
Merak etme oradan alman gerekmiyor klasik apple politikası. 1 yıl uluslar arası garanti.

doneme

Üye
13 May 2013
107
0
Bekle hemen verme servise ilk olarak şarj cihazın orjinal mi ? Belki de prizdendir. Eğer farklı bir şekilde tekrar ederse istanbul a Zorlu Center a açılacak bayii yi bekle oraya ***ürdüğünde 0 İphone u alırsın :) Alalı 1 yılı geçmediyse...
Merak etme oradan alman gerekmiyor klasik apple politikası. 1 yıl uluslar arası garanti.

şarz cihazı orjinal 1 ay oldu zorlu center apple magazası açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum ve hafif bir sallamamda küçükde olsa vida yada boncuk sesi bir ses duyuluyor hiçde yere düşürmedim. 0 ıphone almam için negibi şartları var tavsiyen içinde tesekkürler kadesim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.