Irkçılık ve Milliyetçilik Arasındaki Fark

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Türk ve Türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz!

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim.

Türk budur: Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

Ülkeniz sizindir, Türklerindir. Bu ülke, tarihte Türk'tü bugün de Türk'tür ve sonsuza dek Türk olarak yaşayacaktır.

Taş kırılır, Tunç erir, ama Türklük ebedidir.

Türk aleminin en büyük düşmanı komünizmdir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir.

Kanını taşıyandan başkasına inanma!

Türk Milletinin karakteri yüksektir, Türk Milleti çalışkandır, Türk Milleti zekidir.

Türk, Türk olduğu için asildir.

Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır.

Türk, çetin işler başarmak için yaratılmıştır.

Yüksel Türk! Senin yükselmenin hududu yoktur.

Bir Türk, cihana bedeldir!

Bu sözler Başbuğ Atatürk'e aittir. Başbuğ Atatürk Türkçüdür. Türk ırkının üstünlüğünü savunur. Bunu Türklük üzerine söylediği sözlerden de rahat bir şekilde anlayabiliyoruz zaten.

Kendi saçma, siyasal düşüncelerinize Başbuğ'u alet etmeyin. Hep üzerinden bir prim çabaları. Önüne gelen Başbuğ'u kendi saçma ideolojilerine alet ediyor prim yapmak için.

Kurt yürekli insan bu yobazlar anlamaz böyle şeylerden. Ben yoruldum bari sen yorulma. Bunların dindarlığı nereye kadar herkes biliyor. Atatürkçü olmayı paravan gibi kullanmak işi olmuş herkesin.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Anlamadığım Türk olmaktan nasıl gurur duymuyorsun ! Veya Türkçülükle ırkçılıgı neden aynı görüyorsun!

ben türklüğüm ile gurur duymadığımı kim söyledi ben avşar boyundanım gurur duymak başka aşırıya kaçıp ırkcılık yapmak başka

adam türk ırkı üstündür yazmış emin o yazdığını ataları fatih sultan mehmet görse osmanlı tokatını yapıştırtırdı çünkü osmanlı hiç bir zaman ırkcılık yapmadı tüm milletler barış içinde yaşadı

Son düzenleme:

Net0n

Yeni üye
14 May 2016
29
0
Yozgat
Konu ne zaman ırkçılığa gelse hemen İslam'dan dem vurup nasihate kalkışanlar var. Size şöyle bir soru yönelteyim. Vatanınınız, milletiniz, bayrağınız yoksa din sizi bu dünyada kurtarır mı? Sen din seçimini vicdanını sorgulayarak yap. Irkı ne karıştırıyorsun? Bazen o kadar yobaz düşünceli oluyorsunuz ki şaşıyorum. Adama "Sen Türk müsün?" diyorum. Elhamdülillah Müslümanım diyor. Ulan avel herif ben sana dinini mi soruyorum? Soyunu sopunu soruyorum.
Bakıyorum da ne zaman ırkçılık desek hemen ayetler veya hadisler atıyorsunuz. Hz.Muhammed'in ırkçılık yapmayın diye sözü var da soyunuzu inkar edin diye de mi sözü var? Bu nasıl bir anlayış? Artık asimile olmuş Araplaşmışsınız. Sadece siz değil, düşünceleriniz de Araplar gibi yozlaşmış.

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
ben türklüğüm ile gurur duymadığımı kim söyledi ben avşar boyundanım gurur duymak başka aşırıya kaçıp ırkcılık yapmak başka

Bak hala ırkçılık diyorsun. Neyse sen araplarin pesinden git. Ben daima TÜRK kalacağım.

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"
"TENGRİ BİZ MENEN"
"EN BÜYÜK ÜSTÜNLÜĞÜM TÜRK DOĞMAKTIR"
BU SÖZLERİ OKURKEN KUDURANLARI AZ ÇOK BİLİYORUZ BİZ

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Bak hala ırkçılık diyorsun. Neyse sen araplarin pesinden git. Ben daima TÜRK kalacağım.

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"
"TENGRİ BİZ MENEN"
"EN BÜYÜK ÜSTÜNLÜĞÜM TÜRK DOĞMAKTIR"
BU SÖZLERİ OKURKEN KUDURANLARI AZ ÇOK BİLİYORUZ BİZ

adam türk ırkı üstündür yazmış bu ırkcılıktır emin o yazdığını ataları fatih sultan mehmet görse osmanlı tokatını yapıştırtırdı çünkü osmanlı hiç bir zaman ırkcılık yapmadı tüm milletler barış içinde yaşadı

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,872
361
27
anka

adam türk ırkı üstündür yazmış emin o yazdığını ataları fatih sultan mehmet görse osmanlı tokatını yapıştırtırdı çünkü osmanlı hiç bir zaman ırkcılık yapmadı tüm milletler barış içinde yaşadı

Tabii sizin için Türk Tarihi 600 seneden ibaret. Ha şimdi bunu dedim diye 'Ecdadını kabul etmiyor şuna bak' falanda dersin. Osmanlı'da biziz Göktürkler de...

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
adam türk ırkı üstündür yazmış bu ırkcılıktır emin o yazdığını ataları fatih sultan mehmet görse osmanlı tokatını yapıştırtırdı çünkü osmanlı hiç bir zaman ırkcılık yapmadı tüm milletler barış içinde yaşadı
Hala ırkçılık diyor. sen önce din denilince direk araplara sevdalanmaktan vazgeç derim. Osmanlı zamanında araplarla dosttuk demi çok zekisin sen. Kabeyi yıkmak isteyen araplar demi! arap puta taparken TÜRK GÖKLERE BAKIYORDU!

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
sizin ile tartışmaya bile değmez
ecfed0e2-3f0f-42f8-80f3-ff8b6b77c42c.jpg

16 Mar 2017
93
0
Türkçülük, Türk ırkını toplamak,
birleştirmek için var olan bir fikirdir. Tabii sizin gibi Arap hayranları bunu bilmez, bilmek istemez.

:D Ayet paylaşınca Arap hayranı mı oluyorum? Müslüman olmayabilirsiniz özgürsünüz fakat paylaştığım ayetten Arap hayranı olduğumu anlıyorsan ve bu mesaja teşekkür edenler böyle anlıyorsa ben kaçar vesselam. Anlayışınızdan ve aklınızı kullanış biçiminize hayran kaldım hadi iyi akşamlar. :RpS_thumbsup: böyle devam yaşı büyük olan kişiye söylüyorum çok güzel örnek oldun senden küçüklere helal olsun. :RpS_smile:

Net0n

Yeni üye
14 May 2016
29
0
Yozgat

Bu iyimserlikleri sebebiyle "din kardeşi" belledikleri Araplar Birinci Dünya Harbinde bizi arkamızdan vurdular. Bağımsızlık hayali ile İngilizlerin altına yattılar. Aradan bir asır geçti hala aynı haltlar. Sen gidip vazifem diye kabeyi ziyaret ediyorsun, suudi prens de Muğla'da karı kızla yiyor o paraları. İslam'ı bu hale getiren lanet bir topluluk bu Araplar. Bu yüzden bu din ve kitap da orada indi, tüm insanlığa hitap etti.

Son düzenleme:

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Altta kalmaya başlayınca sizinle tartışmaya değmez oluyor. Korkaklar. Yobazlığı gördüğüm her yerde ezeceğim!
Tanrı Kut versin!

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
:D Ayet paylaşınca Arap hayranı mı oluyorum? Müslüman olmayabilirsiniz özgürsünüz fakat paylaştığım ayetten Arap hayranı olduğumu anlıyorsan ve bu mesaja teşekkür edenler böyle anlıyorsa ben kaçar vesselam. Anlayışınızdan ve aklınızı kullanış biçiminize hayran kaldım hadi iyi akşamlar. :RpS_thumbsup: böyle devam yaşı büyük olan kişiye söylüyorum çok güzel örnek oldun senden küçüklere helal olsun. :RpS_smile:

Müslümanım ve arapları sevmiyorum. Zamanında bize veya islam dinine uygun olmayan(bkz:kabeyi yıkmak) şeyler yaparken de seversiniz siz. Tekrar söylüyorum MÜSLÜMANIM VE TÜRKLÜĞÜMDEN DE GURUR DUYARIM!

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,872
361
27
anka

Söyleyecek cümle kalmadı desene kılıktan kılığa gireceğine ;).

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Altta kalmaya başlayınca sizinle tartışmaya değmez oluyor. Korkaklar. Yobazlığı gördüğüm her yerde ezeceğim!
Tanrı Kut versin!

arkadaşında dediği gibi ayet paylaştık arap hayrtanı olduk en alaka cahil oluğun burdan belli benim seviyeme geldiğin zaman pm at tartışalım çok cahilsin

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Bu iyimserlikleri sebebiyle "din kardeşi" belledikleri Araplar Birinci Dünya Harbinde bizi arkamızdan vurdular. Bağımsızlık hayali ile İngilizlerin altına yattılar. Aradan bir asır geçti hala aynı haltlar. Sen gidip vazifem diye kabeyi ziyaret ediyorsun, suudi prens de Muğla'da karı kızla yiyor o paraları. İslam'ı bu hale getiren lanet bir topluluk bu Araplar. Bu yüzden bu din ve kitap da orada indi, tüm insanlığa hitap etti.
Tamamıyla doğru söylüyor. arap sevdalıları soruyorum size. abd ile kol kola gezen arapları, kabeyi yıkmak isteyen arapları, Türklügü istemeyen arapları seviyorsanız HAİNSİNİZ.

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Dansöz asena gibi ordan oraya ordan oraya kıvırır yer kalmayınca da kaçar giderler. Üzüldüğüm tek şey benim yurdumda Türk yurdunda bu tür yobazlıkların olması. Bu olaylar arabistanda olsa umrumda olmaz. Ama benim yurdumda olması beni üzüyor.
Ulu Önder Atatürk'ün kurduğu laik düzene karşı gelerek güç alarak bu tür şeyler söylenmesi beni sinirlendiriyor ve üzüyor.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
adamlar harbiden çok cahil ben diyorum bütün ırklar eşit bunlar nereden çıkardı arap sevdalısı olduğumu anlamış değilim zeka seviyelerine hayran kaldım :D

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
3
Çok dolmuşsunuz. Sabaha kadar tartışsanız dahi iki taraf da fikrini değiştirmeyecek. En iyisi konuyu terk etmek.

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Yurtsuz pislikler gibi eşitlik peşinde koşuyorsunuz. Kardeşlik ve eşitlik türküleri, Türk ile aynı seviyeye gelmek isteyen etnik döküntülerin uydurmalarıdır. Yurtsuz pislikler gibi Türklüğüme laf etmeyin. Dini her yerde ön plana çıkarmayın. Bu sizi iyi müslüman yapmaz. Nedir önemli olan? İbadetin gizli olanı makbul olmaz mı? Sizin gibi gösteriş meraklıları ortalıkta olduğu sürece dinden soğuyan çok insan olacak ve bunun sorumlusu sizsiniz. Yobazlar.

Adamlar gözünün önünde namaz mı kıldı noldu ya bu kadar sinirlenmen ne için :D

Kendine bir bak bakalım, Türk'ü - Türklüğü nasıl savunuyorsun? o adam İslam'ı ve Dinini yanlış bir şekilde savunduğu için sen soğuyorsun dinden, peki sen? doğrusunu mu yapıyorsun. Senin de savunma biçimin, itici. Anlaşamıyorsunuz böyle konularda, hemen delleniyorsunuz. İmzanıza çatal bıçak seti koymakla olmaz bu işler ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.