[email protected] msn nasıl alırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'-M i r b e y'

Katılımcı Üye
13 Kas 2010
597
0
Bursa
ZiqoR
E-posta adresinizi doğrulayın

Windows Live ID'niz olarak [email protected] adresini oluşturdunuz, ancak kullanılabilmesi için önce doğrulanması gerekiyor. Doğrulamak için, [email protected] adresinde e-postanızı denetleyebilir ve size gönderdiğimiz iletideki yönergeleri izleyebilirsiniz.

İstediğiniz Windows Live Hesabı'na giderek Windows Live ID'nizi değiştirebilirsiniz. Windows Live ID'nizi şimdi değiştirin. Windows Live ID'nizin doğrulanması için bir e-posta iletisi daha mı gerekiyor?

Diyor, Nasıl onaylayacağım? bu adrese geliyor onay gelen kutusunu açınca yine bu mesaj geliyor yardımcı olur musun?

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
Bknz ben : [email protected] olarak aldım.
Ama epostalara giremediğim için onaylayamadım.
Bu tür msn adreslerini sadece Messengerde konuşmak için kullanılır hotmail.com'dan giriş + hiç bir mail alamazsınız.
Konuyu kilitletiyorum sorular için pm atarsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.