İskorpitx Hack Eğitim Seti | Kaçmayacak Bir Set | HF - FS

Nyks_4EveR

Üye
22 Haz 2009
70
0
Merhaba Benim ilk konum olcak Begenirmisiniz Acaba Bilmem :) :puah

a2bbb1496d.jpg

İskorpitx Hack Eğitim Seti | Kaçmayacak Bir Set | HF - FS

Dünya'nın En Ünlü Türk Hacker'inin Bu Unutulmaz CD sine Sahip Olmak İstemez misiniz?

İskopitx'in sattığı gerçek cd'lerin içeriğidir...

İskorpitx Hakkında Kısa Bir Bilgi...

45 yaşında olduğu sanılan 'iskorpitx' takma isimli bir Türk bilgisayar korsanı, önceki gün aynı anda tam 21 bin 549 internet sitesini hackledi. 19 Mayıs Gençlik Bayramı'na denk gelen günde çoğunlukla Fransa ve Yunanistan çıkışlı olan sitelerde İngilizce olarak Ermeni, Yunan ve PKK karşıtı ağır ifadeler çıktı.

Sitelerde Türk bayrağı ve Atatürk resmi de yer aldı. Daha önce Microsoft'un sitesini de çökerten iskorpix bu saldırılarıyla rekor kırarak internet tarihine geçti. Türk hacker, son 3 yılda ise 117 bin web sitesini çökertmiş.

21j981z.jpg

PART 2 DEN BİR GÖRÜNTÜ....
u3apx.png

Şifrenin Doğru Olduğuna Dair Görüntü...!
2n86c6o.png

2n86c6o.png

Bu DVDyi Hiç biyerde Bulamazsınız ilk Ben Getirdim :D Teşekkürlerinizi Bekliyorum Sormak istediginiz Bişey Varsa Sorabilirsiniz SAygılarımla

Hotfile

https://tik.lat/EIrrE
https://tik.lat/MbhvZ
https://tik.lat/xN37e

Son düzenleme:

shaman_king

Yeni üye
13 Eki 2008
45
0
Teşekkürler kardeş İskorpitx benim her zaman idollerimden biriydi ve öyle onun eğitim setine kavuşmak benim için çok mutlu etti açıkçası

Nyks_4EveR

Üye
22 Haz 2009
70
0
malesef rapid upload yapamadım ancak hotfile ve fileseve çünkü rapid çok bozuldu ya Çok Bozuk bişey oldu gerçekten

Nyks_4EveR

Üye
22 Haz 2009
70
0
D4RkSecT0r arkadaşım bu link ney valla indirdim pcyi Bozuyor dondu birden sonra antivirüs uyarı verdi yha kimse indirmesin D4RkSecT0r yoladıgı linki

Nyks_4EveR

Üye
22 Haz 2009
70
0
Sizlerde sağolun Abi Çalışıyor indirebilirsin üstelik hepsi programın videolu anlatımı var

Saygılar

Nyks_4EveR

Üye
22 Haz 2009
70
0
Arkadeşler Sizler İçin Extra Freakshare Altarnatıf Upload Ettim oradan indirebilirsiniz Hem Hızlı

Saygılar

Nyks_4EveR

Üye
22 Haz 2009
70
0
Arkadaşlar Sizlere Rapid Altarnatif Ekledim Oradanda indirebilirsiniz
rapidshare isteyen vardıda :)

SayGılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.