İslam hakkında Radius

Radius1

Yeni üye
15 Eki 2014
19
0
Size dikkatimi çeken bir konudan bahsetmek istiyorum Arkadaşlar

Ve bu Konunun okunmasını Ve tartışılmasını isterim..

Dinimiz Nereye gidiyor.? Bu olanlar nelerdir biz ne ara bu kadar kör olma kararı aldık içimiz
Nasıl . Bu kadar Acımasız olabildi. Ne olduda bu kadar duyarsız olabildik. Yüce Rabbimin göndermiş oldugu Ayetlerle süreler ile dalga Geçen İnsanlara göz yumar olduk Bu bir baş kaldırıştır Kendi adıma.

Bugun Facebook'da gezinirken Görmuş oldugum bir resim beni hayretler icersine duşurdu . Ve bu Sitenin ismini tabikide vermicegim Cunku Siz o resme baktıgınız zaman kötüde duşunceniz O insan Rank sağlıyor ve amacına ulaşmış oluyor. Ve ben bunu yapmak istemiyorum. Güzelim islamımızın Süreleriyle Lady gaga Ve kim kardashian ' Resimleri üzerine Yazılmış ayetler.. böyle saçma sapan işler. Bir yandan'da dini savundugunu Söyleyen işid. Allah için Kan döken . Ve Bu eylemlere Katılıp dini savundugunu sanan. 8 aylık bir hamile kadının bebegini duşurmesine Vesine olan benim toplumumdur. Şimdi ben Soruyorum. Büyüklere Dincilere. Bu gösterilere katılanlara. Biz dinin Neresinde yaşıyoruz?

Polis taşlamak Kargaşa yaratmak ve bu kargaşanın içinde Facebook gibi koskocaman bir Camia'da Bizim dinimizle dalga gecilmesi. Şimdi İdam kararı verilseydı kaç kişi bunu yapabilirdi..
Yaşamaları haram olan bu aşalik Köpeklere Haddini Dualarımızla bildirelim. Sömürüye Göz yummayalım. Allah bizi Dinimizden Ayırmasın Yolundan Cevirmesin. Tüm müslüman kardeşlerimi Korusun. Amin Ecmain.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.