Issız Bir Adaya Düşseniz Yanınıza Alacağınız 3 THT'li ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Açık hava
Ada senin
Her tarafın deniz gusül sıkıntısı yok :D

filozofkopat ıssız adalarında sınırsız fantezi keyfi :D :D

bana çok dua edeceksin sonra :D

555filozofkopat555

yahu tutturdun şu adaya ammada inatçı çıktın neyse seni alırım bir adet daha avatarın nefes alanından alırım gül gibi geçinir gideriz :trl :trl :trl

kolboy

Katılımcı Üye
15 Ağu 2008
586
3
Heeeeeeeeeeeeeeyt Hanginiz benim nickimi yanlış yazdı çıksın meydana :)

Bu arada beni ıssız adada yandında gotürmek isteyen arkadaşlar , üzüleyimmi sevineyimmi bilemedim ,sağolun genede :)

Not : Shadow Mavi Forumumuzun üyesi değil arakdaşlar ,kendisi banlı olduğu için malesef yanınızda onu goturemıyorsunuz.Shadow mavinin adının geçtiği postlar silinmiştir..

Saygılar Komega. :D

filozofkopat

Uzman üye
22 Mar 2015
1,204
1
Pilotu vitese mi oturtacaksın? Pilot ve Vites ?

Pilot: Sonra taktım vitesi 5' e...
Kamyon şöförüdür o pilot olsa duramazsın :D

Abicim benim uçağın markası tofaş
Uçak tüplü la tüplü :D
Ne olmuş yani vitesi olunca :D
Hem yol boyunca orhan gencebay müzikleri dinletiyoruz
Ben nostaljik adamım abi bana dokanmayın :D

BlueTyga

Katılımcı Üye
30 Nis 2014
491
0
Ankara
1-AlınganPanda
2-NoStopBoys
3-Veteran7 Bunlar Yeter Veteran Abi Adayi Hackler Bizde Odun Filan Toplarız İşte :D

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,452
0
Yaşamıyorum
1-BlackCod4r
2-K4RDAN4DAM

bu ikisi olsun yeter ( ikiside bana ilkbaşladığımda çok yardımcı olmuşlardı tekrardan teşşekürler :) )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.