İstediğin Kişinin FACEBOOK Şifresini kırmak...Made İn Smyborg

smyborg

Üye
3 Eyl 2009
104
0
Gizli

Facebook gibi sosyal ağlardaki hesaplara erişmenin yöntemini açıklama vakti buldum.
Hemen kısaca bahsedeyim.
Öncelikle bilmeniz gerekenler; grafik tasarım, facebook hesabı açmak, php, html, ftp.
Kimin adresini kırmak istiyorsanız ilk önce onun arkadaş listesinden bir yakın arkadaşını sahte bir hesap açarak ekliyorsunuz. Daha açık anlatırsam diyelim hesabına erişmek istediğimiz kişinin adı Ahmet Koç olsun. Ahmet Koç isimli sahte bir hesap açıyorsunuz. Aynı hesapla gerçek Ahmet Koç’un arkadaş listesindeki bir arkadaşına istek göndererek “Diğer hesabın şifresini unuttum o yüzden yeni açtım kabul edersen sevinirim” gibilerinden bir de mesaj göndererek kabuş etme olasılığını %100′e çekiyoruz. Diyelim o arkadaşın adı da Gamze Tuna olsun. Ardından kabul eden gamze Tuna’nın fotolarını pc’ye kaydederek Gamze Tuna isimli sahte bir hesap açıyorsunuz. O hesapla da Gerçek Ahmet Koç’a aynı mesaj ile istek gönderiyorsunuz. Ahmet Koç yani kurbanınız bunu %100 yiyeceğinden kişi listenizi gerçek Gamze Tuna’nınki ile şişirin.Yani gerçek Gamze Tuna’nın arkadaşlarının hepsini ekleyinki inandırıcılığınız olsun.
Ardından bir host ve domain alın. Örnek www.facebookizmir.com. Bu hesaba ekte gönderdiğim php dosyasını düzenleyerek şifrenin database’inize kaydolmasını sağlayarak, kaydolduktan 1 sn sonrası yönlendirme olarak [url]https://tik.lat/XrrkG adresini belirtin ki şifre database’inize kaydolduktan sonra gerçek facebook’tan sanki şifresini yanlış girmiş gibi giriş yaparak durumu çakmasın.
Sonra da database’inize kaydedilen kullanıcı adı ve şifre ile Ahmet Koç’ın gerçek hesabına legal olarka giriş yaparak istediğinizi yapabilirsiniz.
Bu yönteme Eye to Duped diyorum. Daha önce direk html, java scrpit ve asp dillerinde yüzlerce sahte sitede denenmiş ve başarılı olunmuştur.
Facebook şifresini kırmak kolay değil tabiki de. Biraz bilgi ve sabır şifreleri size getirecek tek yoldur.
Hadi bakalım gösterin kendinizi:)

Teşekkür ve ++Rep Beklerim...

Son düzenleme:

cncnkcr

Katılımcı Üye
2 Ağu 2009
331
0
çok uğraştırıcı olduğu için çok kişi yapmaz ama aslında iyi yöntem

gölge_adam

Katılımcı Üye
20 Şub 2007
517
8
TeXaS
Uzun Sürüyo Ama Yinede Bazı Allahsızlar FAcede Grublar oluşturarak Haşa Allahla DAlga Geçiyor Bunları onlara Yutturrursak Güzelce Hacklemiş oiluruz. Teşekkürler konu İçin Ellerine Sağlık

aliatalay1

Yeni üye
6 Kas 2007
18
0
Kardeşim ben sahte facebook giriş sayfaları yaptım kurbana facebook adından mail atıyorum önemli olan attığım mailin inandırıcı olması sonra kurban o maildeki benim sahte siteme giriş yaptığı anda şifresi ne olursa olsun anında bana postalanıyor nasıl ama ben böyle çok hesap aldım kaynıyor resmen hacklediğim hesaplar sizlerede yardım etmek isterim msn adresim [email protected] şifresi aklıma gelirse açarım bu msni :D

SS_58

Yeni üye
21 Ocak 2009
8
0
Güzel bi yöntem denemesi.Fakat uzun zaman alacağı kesin.Tabi sabır her şeyin ilacıdır :D .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.