İstek Fake Yapımı (ßuyRun..)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Faruq.

Katılımcı Üye
11 Kas 2007
257
4
Fake.html
Arkadaşlar Lütfen İstediğiniz Fake'yi Yazın ßéN Yapıp.. Size CwP aTıcam...!
Örn:
S.a!
Bana Şuranın Fakesini Yaparmısın..
http://www.siteİsmi.com/www.Siteİsmi.com[/URL] :twist
BekliyoRum..

Fake İsteklerinizi Lütfen Ve Lütfen BekliyoRumm..!

Mail Hack..
Pc Hack..'de ßuLunmaKTaDıR..
>>>>JesTR<<<<

alper445

Yeni üye
30 Ağu 2007
19
0
abi bana bunun programını versene bi ara sitede vardı bulamıom fake make die bişi

Wirusc0Liq

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
472
0
GizLi;)
Boşuna bana fake yaparmısn diye yalvarmayın :D fakeyi yapıcak siz millete yedirtceksiniz şifreler onun msn gidicek.d formail kodu kimin msn sine kayıtlysa ona gider .. hee başka yönder yapıyorsa fake siteden falan .d herkesin 1 hakkı var .d o şifrede 1 2 ayda geliyor.d

epheso

Yeni üye
5 Eyl 2011
9
0
sa faruk bkardesım benım carı caldılar sende bana darkobıttın fekesını yaparmısın kerdes cok sevınırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.