[iSTEK]Merhaba Beyler Bayanlar Ben Sizden Mysql 5 sha 1 sağlam bir decoder istiyorum

sians22

Katılımcı Üye
6 Ara 2010
252
0
Uzakta
[iSTEK]Merhaba Beyler Bayanlar Ben Sizden Mysql 5 sha 1 sağlam bir decoder istiyorum

ARKADASLAR FORUMDA COK GEZDİM VE BEN SÜREKLİ MYSQL SERVERLERİ HACKLEYİM KİŞİLERİN MYSQL A DONUSMUS ŞİFRELERİNİ ELİME GECİRİYORUM FAKAT MD5SHYCREPTER.COM GİBİ SİTELERİN BULDUGU HASHLERLE NEREDEYSE BİNDE 1 EŞLEŞİYOR BU YÜZDEN SAĞLAM BİR ŞİFRE KIRMA PROGRAMI LAZIM VEYA YAPARMISINIZ. YARDIM İÇİN TEŞEKKÜRLER HERKEZE KOLAY GELSİN.

KIRAMADIGIM BİR ŞİFRE ÖRNEK:SHA1:B9B5A6C50A36B919F57CF7F7502103B47C2251D9

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
ne yazıkki bunları kırmak karmaşıksa özellikle imkansızdır yadanpratikte çözülemeyeceı kadar zaman gerektirir kırıcı sitelerin çogu veri tabanları üzerineden eşletirme yaptığı için genelde basit şifrelerü kırabilir.

kırmanın tek yolu brtute forcedur ama oda pratiklikten yoksun bir yöntem

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Daha Öncede Belittiğğim gibi ya elinde sağlam veri tabanı olcak yada brutte force başka yolu yok Md5 sha1 şifrelemeyi kırmanın .Dediğin sitelerde sözlük kullanıyor yani verştababnına kayıtlı hashleri buluyor boşuna uğraşma.Zaten o siteler kıramıyorsa büyük ihtmalle şifrele baya güvenlidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.