İstek Programlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macxilla

Yeni üye
23 Şub 2008
2
0
tila yazılımın a-tila pro sürümü lazım arkadaşlar elinde olan yada paylaşabilen olursa minnettar olurum

oflazkemal

Katılımcı Üye
26 Ocak 2011
877
3
Konya
selamun aleyküm jacks arkadaşım ben scr den aviye (ekran koruyucuyu video olarak çevirmek) için çevirici program rica ediyorum mümkünse konuyu dün yanlış yere açmışım şimdi yardım bölümüne taşınmış ama sen belki bakmassın diye buraya tekrar açtım

odyomex

Yeni üye
6 Ağu 2010
3
0
İlginiz için teşekkürler,

Elimde bir mov(mp4) video var cep ile çektim, videoyu çektim, tam videoyu bitir dediğimde telefon anında kapandı, tekrar telefonu açtığımda videoyu oynatamadım, şuan hiçbir video oynatıcısında oynamıyor, convert yapamadım, uzun uğraşlar sonucunda

"Remo Repair Mov"

isimli program sayesinde onardım ama programın elimde trial versiyonu var ve videoyu kaydedemiyorum, bana programın full versiyonunu ya da zey-zen ini bulabilir misiniz? Tekrar Teşekkürler...

jacks sparrow

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
264
1
ankara
İlginiz için teşekkürler,

Elimde bir mov(mp4) video var cep ile çektim, videoyu çektim, tam videoyu bitir dediğimde telefon anında kapandı, tekrar telefonu açtığımda videoyu oynatamadım, şuan hiçbir video oynatıcısında oynamıyor, convert yapamadım, uzun uğraşlar sonucunda

"Remo Repair Mov"

isimli program sayesinde onardım ama programın elimde trial versiyonu var ve videoyu kaydedemiyorum, bana programın full versiyonunu ya da zey-zen ini bulabilir misiniz? Tekrar Teşekkürler...

Programa ilgi duyulmadığı için + paralı bir program olduğu için (crack,key)'i yoktur ! En kısa sürede Yayınlanacaktır...

izge34

Yeni üye
24 May 2013
1
0
facebook frezer Windows 8 üzerinde çalışan linkini bulmama yardımcı olabılırsenız sevınırım . şimdiden tşk ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.