İstihbarat için acil

28 Nis 2013
213
0
Selamun aleyküm allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun .arkadaşlar benim facebook üzerinde birçok pkk dhkp-c gibi ermeni tohumlarının hesaplarını ve sayfalarını buldum nerede paylasırsam bu vatan için savaşan hackerlara ulaşır . Işiniz gücünüz rast gelsin .

8 Mar 2016
136
0
ah şu istihbarat timine alımlar bitmeseydi
facede pkk diye bi kelime olmazdı
hepsinin facesi pert olurdu gördüğümü imha ederdim
ama alımlara geç kaldım yetişemedim :D
sağlık olsun

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Selamun aleyküm allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun .arkadaşlar benim facebook üzerinde birçok pkk dhkp-c gibi ermeni tohumlarının hesaplarını ve sayfalarını buldum nerede paylasırsam bu vatan için savaşan hackerlara ulaşır . Işiniz gücünüz rast gelsin .

Bildiklerinizi SATEM tim lideri ~Gensu~ Üstadımıza iletiniz lütfen : )

Sanalda bulunan terör örgüt üyeleri kendilerinin alanı içerisindedir.

Saygılar
HABİR

Canious

Uzman üye
13 Şub 2016
1,535
0
M.K.A
Normal bir facebook profilini kapatmak için şikayet edebilirsiniz. Taklit bir hesap olarak gösterip rahat şekilde hesabı kapanır.

Facebook sayfasını kapatmak için sakın arka arkaya flood yorum atmayın tam tersine yardımcı olursunuz. +18 saldırı yaparak şikayete sayfa gider :)

8 Mar 2016
136
0
Normal bir facebook profilini kapatmak için şikayet edebilirsiniz. Taklit bir hesap olarak gösterip rahat şekilde hesabı kapanır.

Facebook sayfasını kapatmak için sakın arka arkaya flood yorum atmayın tam tersine yardımcı olursunuz. +18 saldırı yaparak şikayete sayfa gider :)
yok be başkan taklit hesap fazla etkili olmuyor bu kişi işletme veya kuruluşu taklit ediyor diyince daha iyi oluyo
ayrıca profili sahta bieye benziyosa sahte hesap diyince kesin gibi bişey kapanıyo :D

Canious

Uzman üye
13 Şub 2016
1,535
0
M.K.A
Sahte hesabı her önüne gleen kafana estiği gibi yapmıyacaksın ki :)

Eski yeni hesap varsa doğum tarhini ismini ona göre ayarlarsın tel onaylatırsın kimlik atarsın taklit bas hesap gider :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.