İzmir Teknik Destek Usb Multi Boot V 3.0

ßéYaZ

Üye
10 Eyl 2007
164
0
ZDPldk.jpg

Daha iyi teknik servis hizmeti vermeniz için daha pratik ve hızlı multiboot hazırlayıcı sistemi geliştirdik. Yaptığımız yeni yazılım ile diğerlerinden farklı olarak kalıplaşmış bir usb bellek değil istediğiniz sistemleri içeren bir usb bellek oluşturabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz boyuttaki diske istediğiniz sistemi yazdırabilirsiniz. Bütün hepsini yazdırmak isterseniz 64 GB bir belleğe ihtiyacınız vardır.

İçinde barındırdığı sistemler ;
Windows 7 Tüm Sürümler
Windows 8.1 Tüm Sürümler
Windows Vista Tüm Sürümler
Windows 10 Technical Preview
Windows Server 2012 64 Bit
Windows XP Pro
Windows XP Drivers
Pardus 2013 32 - 64 Bit
Ubuntu 14.10 32 - 64 Bit
Windows 7 Lite Ultimate
Windows XP Pro Lite
Windows 8.1 Live
Windows XP Live
Acronis True Image 2015
Norton Ghost 11.5
Kaspersky Kurtama CD
PLoP Boot Manager 5.0.14
Acronis Disk Director Suite 9.0
Windows Şifre Kırıcı
Windows 7 Live
Probox ve DriverPack

Nasıl Çalışır ? ;
1. Aşağıdaki resimdeki gösterildiği gibi adımları takip edin.
yuklenen_36144.png

2. "Diske Yazdır" 'a çift tıklayınca aşağıdaki pencere açılacak bu kısımda yüklemek istediğiniz sürücüyü seçin. ve "Devam Et [>>]" tıklayın.

yuklenen_36182.png

3. "Devam Et [>>]" tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Bu ekranda yükleme ilerlemesini görebilirsiniz.
yuklenen_36200.png

4. Yukardaki ekran kaybolduğunda aşağıdaki pencere gelecektir. Artık diskiniz kullanıma hazırdır.

yuklenen_36231.png

Rar Şifresi : izmirteknikdestek.com

Teklink :
http://turbobit.net/itln7yplk4kh.html

Sadece Program :

http://turbobit.net/7ha2nlspdqvd.html

Falcone

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
689
0
Ne işe yarıyor tam anlamadım usbye işletim sistemi mi kuruyor

sefataspinar

Yeni üye
14 Tem 2015
1
0
Program gömerek işletim sistemi kura bilir miyiz?

Program gömerek işletim sistemi kura bilir miyiz? Bu boot üzerine katılımsız program yükleye biliyormuyuz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.