Joomla Web Sitesi Hackledim Ancak İndex Atamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crumblue

Yeni üye
1 Ağu 2012
7
0
Başlıkta belirttiğim gibi hackledim ancak index atamadım sadece panel felan elimde herşeyi sildim bi katagori açabiliyorum karışık bir şey konuyu nereye açacağımı bilmiyorum yeni üyeyimde index'im felan hazır ancak nasıl atıcam bilmiyorum .
site: C.E.O.M. Centro de Ozonoterapia de Malaga
Resim

bbpsy.jpg

Aftemelouchos

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,695
2
Balıkesir -- Erdek
Extensions'dan Templates bölümüne gir orda yıldızlı bir bölüm olcak ona tıkla ardından Edit HTML yazar ona gir ve index kodlarını yapıştır kaydet zaten yazma izni varsa indexin ana sayfaya girer ama yazma izni yoksa hata verir indexin olmaz

crumblue

Yeni üye
1 Ağu 2012
7
0
Extensions'dan Templates bölümüne gir orda yıldızlı bir bölüm olcak ona tıkla ardından Edit HTML yazar ona gir ve index kodlarını yapıştır kaydet zaten yazma izni varsa indexin ana sayfaya girer ama yazma izni yoksa hata verir indexin olmaz

Could not make the template file writable
Could not make the template file unwritable

diyor yazma iznim yoktur anlamına mı geliyor bu ?

Son düzenleme:

Aftemelouchos

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,695
2
Balıkesir -- Erdek
Ana sayfadan login kısmından admin ıd ve şifresini girdikten sonra konuların sol veya sağ üst taraflarında kalem gibi bir icon var ona tıkla önüne edit çekme paneli gelicek oraya istediğini yazıp kaydet ardından zone al :)

crumblue

Yeni üye
1 Ağu 2012
7
0
Ana sayfadan login kısmından admin ıd ve şifresini girdikten sonra konuların sol veya sağ üst taraflarında kalem gibi bir icon var ona tıkla önüne edit çekme paneli gelicek oraya istediğini yazıp kaydet ardından zone al :)

Ya bende yok herşeyi sildiğim için herhalde :D Ayrıca bu sitenin ftp hesaplarına nasıl ulaşacağım ?
C.E.O.M. Centro de Ozonoterapia de Malaga bakın isterseniz siteye konu felan yok kendim açtıkalrımın içinede birşey ekleyemiyorum

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.