JPG/JPEG Photo Converter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yolcuasog

Üye
30 Kas 2011
72
0
40
istanbul
arkadaşlar benim telefonum htc evo. o nedenle fotoğraflar .jps formatında çekiyor. bana başlıktaki program lazım.ya da bildiğiniz .jps formatını .jpg yapabileceğim bir program lazım. ilgilenirseniz cok memnun olurum

InferNoOo

Uzman üye
11 Şub 2012
1,093
0
Biliyim ki ben?
Ben bmp olsun gif olsun o tür şeyleri jpg yapmak istiyorsam şu şekilde yapıyorum sendede işe yarayabilir.Programa gerek yok :)
Resme sağ tıkla birlikte aç de windows resim ve faks görüntüleyisinde aç.Daha sonra alttaki simgelerin arasında kaydet var ona tıkla dosya türü diye bi yer var oradan jpeg i seç ;)

yolcuasog

Üye
30 Kas 2011
72
0
40
istanbul
çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için ama bilgisayar hiçbir şekilde .jps uzantılı resmo görmedi. 3d resımler oldugundan desteklemedı.ondan çevirici lazım oldu.teşekkürler ilgilendiğiniz için.biraz ugrasmam gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.