kablosuz nete bağlanamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
arkadaşlar bılgısayrıma format attıktan sonra gereklı drıverlerı kurdum.fakat kablosuz ağa bağlan dedığımde sınırlı yada bağlantı yok şeklınde uyarı çıkıyr.modemın markası aırtıes 206 .modemın ıçersıne girebılıyorum.fakat hangı ayarldan sorunumu düzelteceğımı bılmıyorumn.yardım edebılırmısınız

seko1640

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
370
0
çok güzel bir soru hemen cevaplandırıyom enternet kartı ilk önce yükle cd dden sonra modem kendi cd yükle eger hata veriyosa yine modem kapat aç hala hata veriyosa söle birşeyler yaparız :))

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
çok güzel bir soru hemen cevaplandırıyom enternet kartı ilk önce yükle cd dden sonra modem kendi cd yükle eger hata veriyosa yine modem kapat aç hala hata veriyosa söle birşeyler yaparız :))
bunu başka bırı daha söyledı ama anlıyamadım.yanı ethernet kabloıle bağlan dedı.benım anlıaycağım dıl ıle tekrar yazarmısın
ip i manuel yap
şu şekilde yaparsan bağlanır :)
192.168.1.2
192.168.1.1

dns yide
8.8.8.8
8.8.4.4

müsterı temsılcısıde otomatk yap dedı

seko1640

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
370
0
arkadaşım enternet kartı internet baglanmak için bir karttır anakartın üzerinde bulunur şimdiki bilgisayarda bunun drıver yükle anakart cd içinde var sonra modem cd yükle modem cd yüklemessen baglanamassın sonra yükle program sizin adsl bilgilerini soracak. Bu bilgiler formuna Kayıt olduğunu Telekom şirketinin size verdiği adsl bilgilerini girip modemimizin kurulumuna bitirir ve interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. unutmadan modem şifrede koy filitresini yap hem başkası giremez kesin baglanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.