kablosuzdan anlayan bakabilir mi yardım edenlere teşekkür vereceğim

13 Eyl 2012
109
0
arkadaşlar bizde zyxel N access point router var biz bunu genişletmek amacıyla kullanıyorduk ama komşu kablosuz modemi değiştirdi ondan öte arayüz sayfasına giremiyoruz lütfen nasıl yaparız yardım edin:confused:

13 Eyl 2012
109
0
Genişletmekden kastınız nedir, yasa dışı bir şekilde kullanıyorsanız.
Linux sistemleri ve BlackTrack5 serisi ile Wifi şifresini kırabilme imkanınız mevcutdur.
yasadışı değil komşudan parayla internet alyoz ama arka odada 2 diş çekiyor biz bunu genişlettik ama sonra başka modem aldı yeni aldığı modemde nasıl kullanırız modemin arayüz sayfasınada girmiyor :(

medison001

Katılımcı Üye
19 Tem 2013
344
0
kardeş sorunu anlamadım ama anladıgım kadarıyla iyi çekmiyor öneri söliyim tuvalet kagıdını ortasını çıkar içini alamiyum folyayla sar 2 tuvalat kagını birleştir cubuga sok baya yükseltiyor sinyali

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.