Kafede çalan müziği durdurmak istiyorum beyler!

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
Selam millet, evet başlıktada gördüğünüz üzere bi kafede müziği durdurmak istiyorum telefon ile küçük bi hack yöntemi kulanarak. Wifi ye bağlanıp ana bilgisayarda müzik çalıyor onu durdurup telefondan salabilirsem daha muhteşem olur! Fakat muhakak durdurup salmak istiyorum :=).
Bana yardımcı olun lütfen. Herkeze teşekür ederim sonsuz. :=)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Basit ama etkili bir yolu var;

- Garson! Bakar mısınız?
- Buyrun efendim bir arzunuz var mı?
- Şöyle, ben uzun zamandır buraya geliyorum, iş çıkışı arkadaşlarla da geliyoruz, haftasonları akşam da geliyoruz gerçekten sevdiğim ve herkese tavsiye ettiğim bir mekan. Yalnız tek bir problem var, açtığınız müzik çok sıradan geliyor, biraz daha değişik tarzlarda açarsanız çok memnun olurdum açıkçası :)
- Tabi efendim ne demek!

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
İnternet kfae diyosan zor :D
youtubeden çalarım genelde istediğim şarkıları.
Ve ağ bağantılarıda şifrelidir.Yani her masa birbirne öyle direk bağlanamıyor şifreleri var ağda.
Birde zaten dediğin iş zor :D

7 Tem 2007
9,549
89
Selam millet, evet başlıktada gördüğünüz üzere bi kafede müziği durdurmak istiyorum telefon ile küçük bi hack yöntemi kulanarak. Wifi ye bağlanıp ana bilgisayarda müzik çalıyor onu durdurup telefondan salabilirsem daha muhteşem olur! Fakat muhakak durdurup salmak istiyorum :=).
Bana yardımcı olun lütfen. Herkeze teşekür ederim sonsuz. :=)

Öncelikle rootu bir cihaz lazım. Daha sonra wifi şifresi bilinmiyorsa wps Wpa Tester ile şifre kırmaya çalışılır. Ki cafede wifi şifresi öğrenmek kolaydır zaten. Wifiye bağlandıktan sonra dsploit uygulamasını açıyoruz. Modeme tıklayıp mitm seçeneğine gelip redirect url yada replace video seçeneklerinden birini seçiyoruz. Redirect url ile istediğimiz bir müziğin url sini yazıp ister tüm cihazları isterse sadece ana cihazı belirledigimiz url ye yönlendiriyoruz. Denendi, çalışan bi yöntemdir.
Iyi forumlar.

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
Öncelikle rootu bir cihaz lazım. Daha sonra wifi şifresi bilinmiyorsa wps Wpa Tester ile şifre kırmaya çalışılır. Ki cafede wifi şifresi öğrenmek kolaydır zaten. Wifiye bağlandıktan sonra dsploit uygulamasını açıyoruz. Modeme tıklayıp mitm seçeneğine gelip redirect url yada replace video seçeneklerinden birini seçiyoruz. Redirect url ile istediğimiz bir müziğin url sini yazıp ister tüm cihazları isterse sadece ana cihazı belirledigimiz url ye yönlendiriyoruz. Denendi, çalışan bi yöntemdir.
Iyi forumlar.

Çok mersi.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Basit ama etkili bir yolu var;

- Garson! Bakar mısınız?
- Buyrun efendim bir arzunuz var mı?
- Şöyle, ben uzun zamandır buraya geliyorum, iş çıkışı arkadaşlarla da geliyoruz, haftasonları akşam da geliyoruz gerçekten sevdiğim ve herkese tavsiye ettiğim bir mekan. Yalnız tek bir problem var, açtığınız müzik çok sıradan geliyor, biraz daha değişik tarzlarda açarsanız çok memnun olurdum açıkçası :)
- Tabi efendim ne demek!

Devamı...
-Bak şimdi nabıcam
Müzik değişir...
-Ay Em Bed Heçkır Boy!
+Yu ar a heykır? OMG!!!

Dostum telefondan yapamazsın. Yani bulursan bende istiyorum :D
Sadece sen mi istiyorsun hava atmak :RpS_cool:

Yalnız televizyon falan varsa Remote Kontrolden değiştir. Kantinde yapmıştım güzel oluyor :trl:trl

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,391
2,008
Dinlenmede.
ARABALARDA olur RAdyolarda genelliklen boş bir frekansa geçiş yapıldımı özelliklen bu 6 kanal olur

o zaman cebindeki telefon ile blooT yolu ile baglanıp kendin bile muzık acıp kapıya bilirsin TELEFONDAN...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.