Kali Linux Handshake

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Evet Arkadaşlar Yakalamış Olduğumuz HandShake (.cap) Dosyasını Nasıl Açabiliriz Okuyabiliriz Diğer Bir Değişle Nasıl Kurcalayabiliriz Varmıdır Bir Yolu ?

ch_arli41

Özel Üye
9 Tem 2009
1,036
18
Evet Arkadaşlar Yakalamış Olduğumuz HandShake (.cap) Dosyasını Nasıl Açabiliriz Okuyabiliriz Diğer Bir Değişle Nasıl Kurcalayabiliriz Varmıdır Bir Yolu ?

Elindeki handshake dosyasini aircrack,pyrit,johnn Theripper,hashcat,cowpatty bunun gibi programlarla kirmayi deneye bilirsin
Eger paketi incelemek istiyorsan wireshak programiyla acip inceleye bilirsin
Kolay gelsin

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Dostum yakaladığın handshakeleri EWSA diye bir yazılımla kontrol ediyorsun herhangi bir şey yakalanmış mı diye. Eğer yakalanmışsa bu handshakeleri kullanarak air-crack gibi yazılımlarla wifi kırabiliyorsun. Bunun detaylı bir anlatımını uzun zamandır açmayı düşünüyorum ah bir zaman olsa.

Kolay gelsin

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Dostum yakaladığın handshakeleri EWSA diye bir yazılımla kontrol ediyorsun herhangi bir şey yakalanmış mı diye. Eğer yakalanmışsa bu handshakeleri kullanarak air-crack gibi yazılımlarla wifi kırabiliyorsun. Bunun detaylı bir anlatımını uzun zamandır açmayı düşünüyorum ah bir zaman olsa.

Kolay gelsin

Cevabın İçin Teşekkürler Eğer Yakalmışsa air-crack için wordlist gerekiyor wordlistsiz bir yöntem arıyorum wordlist işin içine girdiği zaman olmuyor crunch ile çözmeye calıştım bir haftadır bulamadı Dediklerini Yapıcağım Bilgiler İçin Teşekkürler

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
WifiSlax Kullanıyorum Ama WifiSlaxta Sıkıntı Var Şöyle Ağı Oluşturuyorum Fakat Karşo Tarafı Bağlantıdan Düşürmüyor Karşı Taraf Bağlantıdan Düşmediği İçin Fake Olan Ağa Bağlanmıyor

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Yarın Tekrar Denerim O Zaman BirKaç Ağda Denedim Fake Ağ Oluşuyor Ama Karşı Tarafı Ne Yaptıysam Ağdan Düşüremedim Nedenini Bulamadım Sanki İşlemiyor Gibiydi Dünden Denemiştim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.