Kali Linux İnternet Sorunu

piso77

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,944
1
Arkadaşlar Kali Linuxu kurdum ilk başta internet vardı ama suan internete giremiyorum linuxta WİFİ bağdaştırıcısı bulunamadı diyor ama VirtualBoxdan ayarladım acaba sorun nedir ilk kurdugumda vardı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Goknur60

Yeni üye
9 Kas 2019
21
0
canakkale
Cevap: Kali Linux

kalı lınux sıstemını debıan 2 ve 6 olanı indır sonra acılan pencerelerden yuklemeyı gerceklestır kendıne kuvvetli bır sıfre belırle ona gore ındırme ıslemını baslat bılgısayarın gbt surumune gore ayarlamalısın .....

LFX

Yeni üye
6 Kas 2019
17
0

Linux ayarlarından NatNetworkun seçili olduğundan emin ol. Ana makinenden bilgileri alması gerekir. Eğer olmuyorsa bir bridge adaptor ile (Wi-Fi kart olması şartıyla) bridge adaptoru açıp direk modemine bağlanabilirsin, iyi forumlar.

piso77

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,944
1

Linux ayarlarından NatNetworkun seçili olduğundan emin ol. Ana makinenden bilgileri alması gerekir. Eğer olmuyorsa bir bridge adaptor ile (Wi-Fi kart olması şartıyla) bridge adaptoru açıp direk modemine bağlanabilirsin, iyi forumlar.

ilk başlarda giriyordu ama internete ayarlar yapılı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.