Çözüldü Kali Linux Siyah Ekran - | Hatası Çözüldü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hexphase

Üye
25 Tem 2013
229
0
-Root/
Arkadaşlar Kali Linuxun yeni sürümüyle beraber çoğu arkadaş açılırken siyah ekran da kalıyor diye konu açmış sol en üst köşede - beliriyordu ve öyle kalıyordu giriş yapılmıyordu 3 arkadaşa benim yöntemimi söyledim açtıklarını belirttiler buraya da açmak istedim olur olmaz bilemem fakat bende de çalıştı
Önce uç birimden root adıyla giriş yapılıyor sonra crtl+alt+f7 ye basınca gnome geliyor tekrar root ile giriş yapılıyor sorun kalmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KUMTEPER

Yeni üye
14 Tem 2015
31
0
Windows'un yanına 2. İşletim sistemi olarak kurun bence.Bende de siyah ekran sorunu vardı,wmware'dan kullanıyordum Kali'yi.Bu şekilde yaptım sorun çözüldü.

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Arkadaşlar 32 bit indirdiyseniz 64, 64 indirdi iseniz de 32 bit i tekrar indirin. Daha bugün benim başıma gelmişti. 32 bit indirmiştim fakat 64'ü indirince hiçbir sorun kalmadı. Denenmiştir...

csrx4

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
669
1
Mars
32 bitide denedim 64 üde daha sonra beklemeyi denedim o da olmadı konuyu açan kişinin dediğide root olarak girş yapınız siyah ekranda kalıyor hiçbirşey yapılamıyorki ne yapmamız gerekiyor kuran nasıl kuruyor en başta benim pc den kaynaklanır dur diye format atım gene değişiklik yok tekrar indirdim gene öyle

Risurak

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
441
0
Sorun bendede ayni siyah ekranda kaliyo nerdeyse herseyi denedim 32.bit kurdum olmadi 64.bit kurdum olmadi sonra bilgisayardaki isletim sistemlerini kople sildim once duz kali kurdum yine ayni sorunla karsilastim sistemi yine kople silip windows xp kurdum sonra yanina 64.bit kaliyi yukledim ama hala sorun cozulmedi siyah ekranda beyaz bir cizgi var

DemirtassHackTeam

Yeni üye
25 Mar 2016
30
0
Beyler Tamamdır Birkaç Araştırma Sonucu Çözdüm Sıkıntıyı kurulum sonunda grub boot loader diyor. onu "ELLE"Şıkkından dev/sda dizinine al o yoksa başka bir dizine al . saten kurulum tamamlandı dıyıp 1 kaç ayar yapıp açılacaktır.

xXKodKatliam

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
455
0
HATA COZUMUNU BİLEN ACİL BEYLER
XXmLv0.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.