Kali linux yardım...

toretto0404

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
546
0
İstanbul
Öncelikle merhaba,
Arkadaslar maddi yetersizlikten dolayı eve internet cekemiyorum eski bilgisayarım var KALİ LİNUX adlı programdan wifi kırcam ancak söyle bir sorunla karsılastım.
Airmon-ng yazdıgımda önceden bir şey cıkmıyodu compat wireless felan kurdum şimdi wlan0 ve wlan1 var ancak airmon-ng start wlan0 dedigimde monitor enable on mon0veya mon1 felan yazısı cıkıyor ancak BSSID ağ taraması yaptıgında hiç bir şey bulamıyor.NEden kaynaklanıyor olabilir ve yardım edebilecek varmı lütfen.Sınav öncesinde kafama takılıd bi türlü aklımdan atamıyorum.​

siyabentqxqx

Katılımcı Üye
10 Nis 2012
839
0
nereye
öncelikle wifinin bağlı olduğuna emin ol öyle dene sanal makine üzerinden çalıştırıyorsan linuxlu wirles adapterini tanıtman gerekli backtrack senin wrles adapterini görmüyordur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.