Kapanmayan Virüs Uygulaması

BiMoNeS

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
384
0
İzmir
Merhaba dün crack Camtasia yükledim bir siteden daha sonra kaldırdım ama bu uygulamayı görev çubuğunda rastladım. Çok fazla bellek harcıyor. Görevi sonlandır diyorum hemen tekrar açılıyor. Konumuna gidiyorum uygulama açık olduğu için silinemiyor diyor. Bunu nasıl silebirim?
3k0n77b.PNG

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,306
39
1,423
(nowhere) in
Merhaba dün crack Camtasia yükledim bir siteden daha sonra kaldırdım ama bu uygulamayı görev çubuğunda rastladım. Çok fazla bellek harcıyor. Görevi sonlandır diyorum hemen tekrar açılıyor. Konumuna gidiyorum uygulama açık olduğu için silinemiyor diyor. Bunu nasıl silebirim?
3k0n77b.PNG
Diğer Arkadaşlar Cevap Verecektir Hiçbir Cevabın Sonucu İşe Yaramaz ise Bunu Uygulayın, Bir Bilgisayarcıya Gösterin Veya Format Atın.

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
22
209
cmd açıp tasklist enter yapın. komut çalıştığında bilgisayarınızda çalışan program ve sistem görevlerin listesini göreceksiniz. daha sonrasında taskkill/im program.exe

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.