-KaraLeke- Farkıyla Wallpaper Çalışma v1

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Yorumlarını bekliyorum. Her yorum için teşekkür ediyorum şimdiden :)

d56v87.jpg

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Guzel olmamis ve basit gibi yorumlariniz yapici olsun lutfen, amac bir seyler katmaksa yorumlara açığım. Ama basit diye bir yorum beni gelistirmiyor. Neresi basit ? Bu calismadaki her sey kendi emegimdir. Hazir bir sey yoktur. Cafcafli bir wallpaperi hazirdan alip uzerine yazi yazip koymadim. Basit derken düşünün lütfen.

Guzel olmamis sizin gorusunuzdur teşekkür ederim yine de.

KysLee

Uzman üye
15 Eki 2014
1,293
0
İstanblue
Guzel olmamis ve basit gibi yorumlariniz yapici olsun lutfen, amac bir seyler katmaksa yorumlara açığım. Ama basit diye bir yorum beni gelistirmiyor. Neresi basit ? Bu calismadaki her sey kendi emegimdir. Hazir bir sey yoktur. Cafcafli bir wallpaperi hazirdan alip uzerine yazi yazip koymadim. Basit derken düşünün lütfen.

Guzel olmamis sizin gorusunuzdur teşekkür ederim yine de.

Dostum senle ilgili bir durum değil her çalışmaya aynı yorumu atıyor wallpaperını gerçekten beğendim eline sağlık .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.