Kardeşler metin2yle ilgili yardım

oguz_1031

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
574
0
İyi akşamlar ben dün metin2 de bi cocukla tanıstım bana herangi bi carın ıd ve epostasını ver alayım dedi verdim gercekten aldı cara girip geldi bunu nasıl yaptı bilen varmı?

mummy213

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
618
0
34 & 37
Cok farkli ve degisik seyler var kardesim mt2 pvp dir muhtemelen
1. Buyuk ihtimalle gm olabilir yada serverin navicatina erisimi olan biridir
2. Olarak setverin navicat sifresini ogrenmis ve saka niyetine kullanan birisidir
3. Bazi ozel olarak progranlar var suan anlatmak istemiyorum cok uzun olca cunki bu programla servere erisip ıd ile kisiyi bulup sifresini filan ogrenebilir
4. De soylefigin kisiye rica etmisde olabilir

MaskeliHacker

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
965
0
Nereye...
id boşverde sadece metin2 olarak düşünmeyin epostayıda çalmış olabilir bende çalıyorm eski bir yöntem sayesinde %90 bu yöntemle yaptı :) yoksa senle uğraşmaz direk güzel çarlar çalardı

oguz_1031

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
574
0
Kardeşim ben ona 61 lv şaman ıd epostasını verdim ıd vermeden olmuyo diyo ıd ı verdim bi baktım o şamana girip geldi epostasınıda üstüne gecirmis bunu yapmayı bilen yokmu :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.