Karsi Bilgisayara giris + resimli anlatim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAFKEFF

Üye
28 Ağu 2010
77
0
Lutfen beyenen olursa Tesekkur alabilirim :).. tabiki yardimci olduysam

-----------------------------------------------------------------------------------

EZAN DINMEZ BAYRAK INMEZ SEHITLER VATAN BOLUNMEZ

кαfкєff αтαтυякωєв-нα¢к кαfкєff ¢σяρ

KAFKEFF

Üye
28 Ağu 2010
77
0
İyİmİŞ kardeŞ gÜzel paylaŞim teŞekkÜrler
ama bundan daha İyİ programlar varken bunu kullanmam!!!

Kardes o sana bagli :)

-----------------------------------------------------------------------------------

EZAN DINMEZ BAYRAK INMEZ SEHITLER OLMEZ VATAN BOLUNMEZ

sempatik1

Yeni üye
21 Haz 2010
12
0
slm program calışıo ama bilgisayar resim leri cıkıo onlara nasıl giricez bi anlatırmısınız maç adresleri filen cıkıo?

KAFKEFF

Üye
28 Ağu 2010
77
0
kaç gündür deniyom ama açık pc bulamadım valla bnim şansızlığım mı acaba

Kardes Ugrastirir Ama kendine Guvenirsen yaparsin Cok basit en kisa zamanda hersey yoluna gelir :)

KAFKEFF

Üye
28 Ağu 2010
77
0
slm program calışıo ama bilgisayar resim leri cıkıo onlara nasıl giricez bi anlatırmısınız maç adresleri filen cıkıo?

Kardes sen ordaki + isaretine basarsan devamini bulursun (A)

-----------------------------------------------------------------------------------------

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Ben Size ProRat'ı Onerırım Ayrıca Gırdıgınız Bılgısayardakı Butun Msn Maıl Şifrelerini Verir Forumda Mevcuttur Saygılar...

KAFKEFF

Üye
28 Ağu 2010
77
0
pc nin paylaşım acığı neye göre oluyor nasıl belirleniyor tam acıklamalı bilmiyorum anlatan olursa sevinirim

Sen zaten herseyi yapinca o gorunur kardes

-----------------------------------------------------------------------------------------

кαfкєff αтαтυякωєв-нα¢к кαfкєff ¢σяρ.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.