Karşı Tarafı Düşündürebilmek...

Empty Empty

Uzman üye
2 Kas 2012
1,033
0
Her zaman muhabbet ve neşe içinde geçen muhabbetlerinize bir gün bi ara verip
Bir cafe’e oturup sadece susun bu karşı tarafı farklı düşüncelere sevk eder
ve size soru üstüne soru yağar reha muhtar gibi
"neden suskunsun?" "hayrola bugün sessiziz?" "farkında olmadan seni üzücek birşey mi yaptım?" gibilerinden.
Ama şuanda düşündüğünüz gibi hareket etmiyeceğiz tabii ki "aslında susmakta bir paylaşımdır"
derseniz kız sizin bu sonu olmayan sorularınızı iyice merak eder ve bu merak iyi birşey
Sessiz kalmak kafa dinlemek güzel birşey ama ortamına göre öyle değilmi?
Bana sorarsanız şehrin sıkıcı ve bunaltıcı gereksiz gürültü ve stresinden uzaklaşıp
Bir deniz kıyına gidip bi bank’a oturup elinize simit alıp çayınızı yudumlarken susmak düşünceli bir davranış olucaktır.
Insanlar alışmıştır konusmaya dert anlatmaya dinlemeye illahaki diyalog ister bünye
ama siz susarsanız beyin "hee ben yanlış yapıyorum " der ve o da size ayak uydurmaya başlar.
Insanlar bağıran çağıran paso kafa ütüleyen insanlar yerine sessiz gerektiği yerde konusup susmasını bilen kişiler’e sempati duyar.
ee.. ne demiş atalarımız? tam hatırlamıyorum ama "söz gümüş ise sükut altındır".,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.