Karşınızda Sinema TV //Mumtaz01

mumtaz01

Üye
9 Nis 2012
226
0
C:/Combofix
Son düzenleme:

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Güzel ama geliştirilmeli özellikle grafikler bir programda bence grafiklerin yeri %50 civarında yani önemli bir unsur grafikler, birde geliştirmek sadece grafikle de olmuyor yani sana bir kaç fikir vereyim.

* Online olabilir program yani sen 10 tane sinema eklersin ve bu programı kullanan üyelere bu 10 sinema güncel olarak gelir.

* Birde bu program internetsiz çalışıyor mu ? çalışmıyorsa ona özel bir şeyler yapabilirsin yani 1-2 sinema eklersin özet olarak izleyebilir kullanıcılar.

mumtaz01

Üye
9 Nis 2012
226
0
C:/Combofix
Bende biliyorum bu programlar çok basit. Grafik konusunda uğraşmak istemedim zaten 7-8 tane buton var gerek yok yani. Aslında bu programı kendim için yapmıştım ama yapınca ihtiyacı olanlar olabilir dedim.

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Gençler bende yapabilirim belki ama daha gelişmişini örn d-smarttaki film kanallarını izleyebiliriz ama nasıl yapacağım mantık yürütmem lazım.Game Booster projeside var :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.