Kasa Çalışıyor Görüntü Yok

coldfire92

Üye
12 Haz 2014
176
0
Brooklyn
Herkse iyi akşamlar arkdaşlar yeni 2 tane 4 GB ram aldım
fakat anakartıma ram slotlarına taktım fakat ekran görntüm gelmiyor kasa çalışıyoor ama ekran yok eski rami taktıgımda açılıyor ama yeni ramleri takınca açılmıyor tekk 1 tane 4gb olarak da denedim fakat yinede açılmadı CMOS reset attım bios pilini çıkardım taktım yine olmadı acaba nede

Anakartım

Ram belleklerim

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
DDR2 ve DDR3 ramleri aynı anda takılmaması lazım.Belki sorun bundan kaynaklanıyordur hatta bu yüzden yeni aldığın ramler bile yanabilir dikkat et.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Bana da çok oldu o. 4 giriş vardı. 2 ram takılıydı açılıyordu. 2 tane daha ekledim bir an açılmadı ekran. Sonra yerlerini değiştirdim. bir tane eski başa. Sonra yenisi. Sonra eski olanı sonra yeni olanı şekilde taktım oldu :D 1 tanesi tam takılmazsa çalışmaz söyleyeyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.